Wpis z mikrobloga

@Krupier: Dzisiaj do mnie baba mówi "gdzie maseczka?" na pustej drodze, chyba nie muszę pisać jak miło ja skomentowałem. Czyn więcej takich pocisków debile dostają tym lepiej dla nas wszystkich
  • Odpowiedz
@Krupier: Tak, chustę bawełnianą na mordzie noszę od 3 lat bo pizga - i w zimie chociaż mogę normalnie oddychać jak idę pod wiatr. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Na zewnątrz ratuję się przed ewentualnym mandatem chociaż u mnie raczej łapanek nie ma, dlatego noszę komin bo zawsze szybko można naciągnąć na twarz a jak jest mróz to mi cieplej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sklepach noszę zwykła chirurgiczną dla komfortu psychicznego innych, bo wiem że niektórzy niestety bardzo boją się wirusa (sam znam taką osobę). A jeśli chodzi o stare baby to mam
  • Odpowiedz
@Chuseok: No stary dzisiaj jadę do doktorka po L4, siedzę w tramwaju i co widzę? Młodzi w maskach, a starzy wyjebongo na brodzie albo z piwkiem albo wgl jakąś bułkę zra i się żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°).. Uśmiechnąłem się pod nosem i tyle. Oboje wiemy że to fikcja, niepotrzebna nikomu iluzja, jedynie działa N psychikę
  • Odpowiedz
No kabaret. Wracam ze sklepu -10, odczuwalna -15 i stary kapiszon do mnie na ulicy: proszę założyć maseczkę xD


@thomekh: mimo, iż zwykle jestem kulturalny to tu bym chyba wprost powiedział: "chyba cię #!$%@?ło starcze". XD
  • Odpowiedz
Jest szansa że im do mord poprzymarzały ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DunningKruger: najlepsze jest to, że za kilka miesięcy będę mógł zrobić wpis w podobnym tonie.

"Ciepło, upał, zero wiatru, 30 stopni w cieniu, a większość ludzi twardo dalej #!$%@? w maseczkach XD"

Tylko wtedy już nie będą mogli się tłumaczyć, że przynajmniej im ciepło. XDD
  • Odpowiedz