Wpis z mikrobloga

@MikiGRU: To metoda skierowana do żelaznego elaktoratu. Nie uogólniajmy, że dla wszystkich. Niektórym przekaz bezpośredni, przekaz prymitywny, wyśmiewający czy komediowy to coś, co będą pamiętali przy urnach wyborczych. Nie każdy jest świadomy (to chyba oczywiste, patrząc w jakim ciemnogrodzie żyjemy).
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: Uwierz mi, sam nie popieram działań ludzi mianujących się przywódcami obecnego strajku (Frank Lampard, Szumi Nierozumi i inni). Dla mnie też to było smutne, kiedy cała idea rozpieprzyła się jak fala o brzeg. Sam mordę darłem na początku, że #!$%@?ć pis, ale obecnie nie jest mi po drodze z tym ruchem. Tu nie chodzi tylko o aborcję, ale jest tyle istotnych rzeczy do zmienienia, nie mniej lewica wszędzie #!$%@?
  • Odpowiedz
To jedna z niewielu opcji by odsunąć ich od władzy. Chamska, prymitywna, ale jednak w miarę skuteczna metoda. Atakować ich tak, jak robią to oni. Może motłoch przy przełączaniu kanału się natknie i kilku z nich się ogarnie.


@Sebastian_II_Mordeczka: OK, to dalej obrzucajcie się gównem z PiSem. Tym lepiej dla merytorycznej, ideowej Konfederacji.
  • Odpowiedz
@jaroty: Poziom paskowego z TVP, a potem szok, że ludzie mają ich za partyjną stacje i zamiast racjonalnie wybierać przy urnach to dzielą się na obozy My i Oni i głosują na "mniejsze zło". 6 lat rządów PiSu a te kretyny dalej się nie nauczyły.
  • Odpowiedz
potem zdziwienie skąd dobry wynik Konfederacji przy starcie Zjednczonej Opozycji.

Dalej ignorujcie, dobrze, dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wojtas_mks: Broń boże, nie ignoruję. Wybory w 2019 były pierwszymi wyborami od czasu uzyskania przeze praw wyborczych podczas, których nie zagłosowałem na partię Janusza.
  • Odpowiedz