Wpis z mikrobloga

Mirki,

Mam maca z dość poprawną konfiguracją, która powinna obsłużyć nowe OSy, lecz ze względu na wiek lapa nie jestem w stanie tego uczynić. Czy jest jakaś możliwość aby uaktualnić system mojemu laptopowi?
Przez brak aktualizacji nie jestem w stanie zainstalować wielu programów, niestety...

Laptop posiada 2 kart graficzne - druga to: GeForce GT650M, procesor 4rdzenie 2.8, ram 16GB, dysk SSD
#macbook #macos

Jeżeli jest jakakolwiek możliwość uaktualnienia, napiszcie jak to zrobić, proszę.
źródło: comment_1612776733BxflV8nTqwAj8MMv9Xpnyz.jpg
  • 33
@Jendrazzz: Popatrz, a ja na swoim 8 letnim lapku mam najnowszą wersję Windows10, bez problemu działają też najnowsze dystrybucje Linuxów, ale to przecież Apple tak dba o użytkowników ;) Wywal MacOS i W10 zainstaluj, ten konfig jeszcze sporo pociągnie.
@europa: Bez urazy, ale chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób uaktualnić system, nie zakupić nowy laptop, nie chcę też rozszerzać swojej wiedzy w zakresie ekologii.
Wiem, że przy mojej konfiguracji nie jest to niewykonalne, więc chciałbym się dowiedzieć jak aktualizację przeprowadzić.
@Jendrazzz: nie no spoko kolego, nie bierz tego personalnie, tak tylko sobie żartuję i trochę szydzę z Appla bo to dla nich typowe. Masz dobry i bardzo drogi sprzęt który powinien śmigać bezobsługowo (jak to Mac) a tracisz czas i cierpliwość na szukanie rozwiązań na wypoku. Za taką kasę jaką wydałeś to się powinno ograniczyć do wyboru czy zmieniasz OS na nowy czy zostajesz przy starym i kliknięcia w aktualizację. Pozdrawiam