Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@niejestemjutuberem: nie, jest ok. Na początku zależnie od diety traci się bardzo szybko kg. Potem dopiero można patrzeć czy dalej traci się 2 kg tygodniowo co już dobre nie jest, czy jednak spada do rozsądnego 1 kg tygodniowo.
No i jeszcze zależy od masy początkowej, a tu jest spora.
Efekt joja jest jak się nie rozumie co się robi i kończy dietę nagle i zaczyna znowu #!$%@?ć. Chudłem kiedyś nawet bardziej
  • Odpowiedz
@Loloman: Dzięki za ten post, właśnie chciałem zapytać na tagu o szybką utratę wagi - trzymam dzienny bilans kaloryczny na poziomie 1900/2000 kcal, dużo się ruszam i z wagi 111,1kg na dzień 25.01 dzisiaj waga pokazała 105,4; Trochę się zmartwiłem bo minęły tylko 2 tygodnie, ale widzę że to jest ok. Fajnie że jest tu grupa ludzi których można zapytać o takie rzeczy i którzy motywują. To bardzo pomaga.
  • Odpowiedz
@Tomasz-Leonard: Początkowo traci się trochę więcej ze względu na ubytki w wodzie. Polecam dużo pić podczas diety. Dowalić sobie witaminę D3 i kwasy Omega3 (chyba że masz dobrze zbilansowaną dietę ale szczerze mówiąc to trudne, męczące i kosztowne jak się nie chce jeść gówna). Pamiętaj też że jak się nie chudnie w KG nie znaczy że się nie chudnie :) Np. chodząc na siłkę można "tyć" a w praktyce wyglądać coraz
  • Odpowiedz
@Loloman: Od początku piję 3L wody dziennie każdego dnia żeby waga nie przekłamywała wskazów, wdrożyłem suplementację witamin (OLIMP Vitamin Multiple Sport + Pierzga), ustawiłem sobie okno żywieniowe 10 - 16, staram się nie przekraczać dziennie 80 węglowodanów. Dużo chodzę + treningi domowe, w pracy też się ruszam. Jem 2 posiłki - śniadanie o 10 i obiad w okolicach 14/15, poza tym nic.
Jeżeli waga stanie zmniejszę bilans i dorzucę rower, póki
  • Odpowiedz
@Tomasz-Leonard: czyli wiesz co robisz, niepotrzebnie się rozpisywałem :D Mogę dodać tylko że polecam głodówki 3 dniowe raz na 1-2 miesiące, faktycznie oczyszcza i się lepiej po nich człowiek czuje. Ale to tylko jak nie będzie to zbyt męczące (u mnie głodówka nie wpływała na nic zbytnio - miałęm siły i wszystko więc luz).
  • Odpowiedz