Wpis z mikrobloga

Siemanko Wykop :)

Lubicie walentynki ?

Opinie można wyrazić w komentarzu ,
natomiast proponuję zostawić plusa, bo robimy #rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)

dlaczego o tydzień za wcześnie?
ano dlatego, żeby doszło na 14.02 :)

a co ma dotrzeć ? mam do rozdania 6 x #hempshot

3x Rose Cherry i 3xLawenda
Są przepyszne (!) , fajnie relaksują i kolorami pasują idealnie pod święto zakochanych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żeby nie naruszać regulaminu nie wrzucam zdjęć, można wejść na mój profil i kliknąć w link do allegro, żeby sobie pooglądać.

Wynik 20.00 we wtorek 09.02

Miłej niedzieli wszystkim #rozowepaski i #niebieskiepaski :)
  • 34
  • Odpowiedz
@Palexpres: czy to ten świetny napój co jak wypijesz na raz to jednak coś tam poczujesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli tak to chciałbym przetestować a zawsze za darmo to za darmo, a i podzielę się z moim różowym bo oboje lubimy wieczorny czill przy 420 :D
  • Odpowiedz
@Palexpres: Chętnie bym wygrał, to jasne; ale poza to to rozmawialiśmy ostatnio z dziewczyną o wspólnym wieczorze na CBD, możecie coś konkretnego polecić? Aha, i trzymajcie kciuki :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Palexpres: Chętnie bym wygrał, to jasne; ale poza to to rozmawialiśmy ostatnio z dziewczyną o wspólnym wieczorze na CBD, możecie coś konkretnego polecić? Aha, i trzymajcie kciuki :)

@jezussek: Najpierw podpisujecie zgodę na seks. Pozniej to już dowolnie. Możecie zacząć od pocałunków a nastepnie niech klęka do miecza. Mam nadzieję, że pomogłem :)
  • Odpowiedz
@jezussek: co polecam ? W szczególności banan liczi , aczkolwiek róża wiśnia też jest bardzo smaczna. Jednakże jeśli lubicie mocniejsze wrażenia to mango , Lemon haze i w górę ;)
Wszystko jest bardzo dobre i wartościowe , w sensie z potencjałem relaksacyjnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) A smaki prześcigają się wzajemnie, żeby zdobyć ludzkie serca . Polecam sobie przejrzeć moje produkty i kierować się wartością w
  • Odpowiedz