Wpis z mikrobloga

Do Mirabelek i niskich Mirków:
Kochani!
Wiadomo, nie każdy ma te 170+ wzrostu a są tacy którzy by sobie autkiem pojeździli.
Problem taki ma moja różowa.
O ile do manipulatorów nożnych dosięga to prowadzić musi całkiem wyprostowana z brodą 20cm od kierownicy, bo inaczej nie widzi drogi.
Fotela się podnieść nie da, jedynie przesunąć do przodu i do tyłu (nowatorski system przysuń-odsuń) oraz przechylić oparcie (klasyk).

Pytanie moje jest następujące:
Czy są jakieś poduszki na fotel kierowcy które można by bezpiecznie przymocować? (Te dla dzieci odpadają, bo są do 36kg)
Czy jest jakiś inny sposób na podniesienie kierowcy/fotela?
Czy może przesadzam i jak wybije sobie zęby przy stłuczce to najwyżej będę gryzł jedzenie za nią?
#motoryzacja #samochody #kierowcy #rozowepaski
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtala0700:
Twoja różowa ma 140 cm że panda jest dla niej za duża?
Sam jak na faceta jestem ultra karłem bo mam 165 cm (XDD), jeździłem różnymi autami i jedyny protip jaki mogę zarzucić to taki że żeby jeździć wcale nie trzeba widzieć drogi centymetr przed zderzakiem.
Samemu ciężko mi się było przestawić po przesiadce z motocykla na auto ale da się. Niech poćwiczy, wyczuje długość auta, przyzwyczai się do tego
Czy jest jakiś inny sposób na podniesienie kierowcy/fotela?


@wojtala0700: ja bym kupił tulejki dystansowe, tak z 3 - 4 cm i dłuższe śruby do fotela. Tylko tulejki jakieś szerokie, minimum 35 mm, otwór wewnątrz 10 mm i będzie spoko, w jakimś zakładzie Ci takie wytoczą. Jedno mocowanie fotela jest inne więc tam dałbym płaską blachę 5 mm i fotel będzie się trzymał jak fabryczny.

Ewentualnie trzeba by poszukać fotela z regulacją