Wpis z mikrobloga

Jako że giełda jest kompletnie oderwana od rzeczywistości polecam spółki groszowe na które jest niesamowity szal dobrym przykładem jest TSNP w 4 miesiące od 0.0001 do ponad dolara.
Polecam załadować się w następujące które przez pierwsze tygodnie mają taki sam "hype" jak wyżej wymieniony
$AZFL
$FTEG
$NUUU
$NWTT
Ps. Moje rady możecie wsadzić między tyłek :)
#gielda #pennystock
Edit. Wszystkie znajdziecie na IBKR
  • 26
@widmo82: dlatego w groszówki można pchać kasę jaką można wydać na dyskotece w weekend, co innego jest dla mnie HCMC na które mam większą pozycję ale to przy wygraniu pozwu zostawiam na rok minimum
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@antc111: hcmc spoko ale... Martwi jednak ta płynnoś i limity których chyba jeszcze nie doświadczyłem na innym penny. Ogólnie mało dostępny papier również na innych platformach
@widmo82: no to chyba dokupie jak na wykopie mówię że spadnie jak trochę poszukasz to znajdziesz że ta firma nie jest warta tych pieniędzy w 2016 przejęła inną firmę żeby przejść jej patenty ale przejęli też dług który co roku spłacają
@Ap-maokai-abuser: a #!$%@? tam wydusze to z siebie : na wykop wchodzę pośmiać się trochę szczególnie na tym tagu bo jest lepszy niż bankier.pl tam.ludzie przynajmniej wiedzą że tracą siano tutaj nawet nie wiedzą co robią i mnie to bardzo bawi nie jestem.ekspertem ale postanowiłem że w wolnej chwili w pracy na nocy coś tu wrzucę i co bardziej rozgarnięty może coś sam wyłapie ( ͡° ͜ʖ ͡°