Wpis z mikrobloga

Kilka smaczków z artykułu Rafała Majchrzaka na TVP Sport.

Tyle lat bycia powrutowcem, a tego to nie wiedziałem:

Idol polskich kibiców potrzebował jednak pomocy. Roberta z samochodu wyciągał człowiek, który nazywał się... Roberto della Morte.


Śledzę Briatore na IG i jego synek do dzisiaj jest taki pulchny, choć już powoli z tego wyrasta xD

Obecny w szpitalu Flavio Briatore był jednym z ludzi, którzy rozmawiali z Kubicą po tym, jak Polak się przebudził. Opisywał, że charakteru Polaka nic nie było w stanie zmienić. – Byłem zaskoczony, w jakim nastroju go zastałem. Pytał mnie, czy mój roczny synek nadal jest tak gruby, jak wcześniej.


Pan Kierowca zaprosił doktora Rossello (tego od renki) na mistrzostwa testów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaprosił go w lutym 2020 roku na testy przed sezonem Formuły 1, które odbywały się w Barcelonie. – Na własne oczy widziałem jego umiejętności. To było niesamowite. Towarzyszyło mi uczucie satysfakcji. Widziałem, jak uzyskuje swoją Alfą Romeo najlepszy czas okrążenia w sesji testowej.


Całość: https://sport.tvp.pl/52166261/formula-1-robert-kubica-10-lat-temu-mial-wypadek-w-ronde-di-andora-zmienil-on-na-zawsze-kariere-polaka

#f1 #kubica
  • 3