Wpis z mikrobloga

#!$%@?ł mi się #samsung #s10e - nie rozpoznaje kodu do odblokowania.

Rano podłączyłem do ładowania i czytnik linii papilarnych działał, ale nie mogłem odblokować kodem, zgodnie z tym co piszą w necie spróbowałem usunięcia opcji blokady przez FindMyPhone, no i usunęło... odciski palca, więc teraz już w ogóle nie mogę odblokować telefonu xD
Nie jestem w stanie odczytać kodu do weryfikacji dwuetapowej, więc nie mogę wymazać danych.
Wymazanie danych przez google też nie działa, bo nie znajduje mi nawet telefonu (chociaż niby wifi połączone xD)
W bootloader nie mogę wejść, bo Bixby + VolUp + Power powoduje po prostu włączenie telefonu.

W ogóle mogę wklepywać losowe wzory odblokowania po 100x i nawet nie blokuje na jakiś czas, tak jakby w ogóle odblokowywanie kodem było popsute.

Mircy z #android - jakiś pomysł jak można odblokować taki telefon? Wymazanie danych, cokolwiek...
  • 14
@s-k-fantasyfactory: Dobra, jakoś się udało.
Podłączyłem kabel do PC i dopiero wtedy weszło w recovery gdzie udało się przywrócić dane fabryczne.
Oczywiście potem trzeba było nadal wklepać kod (nadal nie rozpoznawało), ale dało się to ominąć przez logowanie via Google.

Ehh.