Wpis z mikrobloga

Może jakiś Mirek będzie wiedział, zakupiłem ostatnio używany Xiaomi mi 9t pro, poprzedni właściciel pisał w ofercie że w telefonie był wymieniany wyświetlacz, po zakupieniu zauważyłem że nie działa czytnik linii papilarnych, zamówiłem nowy czytnik,ale może ktoś miał podobny problem i jakoś to rozwiązał? #xiaomi #android
  • 11
@Bogdan1986: wymieniony wyswietlacz na nieoryginalny. Poki nie kupisz oryginalnego, tak bedzie.

Xiaomi nie sprzedaje czesci zamiennych, wszystko co znajdziesz w pl to zamienniki.
Zostaje ci oficjalny serwis o ile sie zgodza, albo, taki ktory pracuje na orryginalach.
Ewentualnie zakup na dragon-tt.com i wymiana wlasnym sumptem.
@PurpleHaze: Może posiadasz ten model telefonu, lub jakiś inny Mirek posiada Xiaomi Mi 9t bądz 9t pro i mógł, by mi napisać co piszę w linii ekran dotykowy bądź wysłać screen z aplikacji Devce info HW, w zakładce ogólne jest tam informacja odnoście wyświetlacza i mógł, bym sprawdzić czy mam nieoryginalny wyświetlacz.
#xiaomi #android #smartfon
@PurpleHaze: I teraz sam nie wiem, bo mam takie samo info na temat wyświetlacza jak u ciebie, czy w podróbce jest emulowany podpis cyfrowy wyświetlacza, a może posiadam oryginalny wyświetlacz tylko czytnik linii papilarnych nie działa bądź sie rozłączył, zamówiłem nowy czytnik linii, jak przyjdzie to będę rozbierał telefon i sprawdzał, czy to a by przypadkiem nie jest spowodowane samym czytnikiem linii.
Pobierz Bogdan1986 - @PurpleHaze: I teraz sam nie wiem, bo mam takie samo info na temat wyświ...
źródło: comment_1612704509OfO1wDF3Oz7b7jxSCnmwwO.jpg