Wpis z mikrobloga

@kobiaszu: Ale dlaczego miałoby mi być głupio? Co napisałem takiego nieprawdziwego?

Przecież tekst o sowietach to prawda historyczna a Cimoszewicz przecież to Sowiet. Bardzo dobrze że wyjaśnili sobie te kłamstwa i dobrze, że pociągnęli tamtego do odpowiedzialności. Co do reszty to gdzie się pomyliłem?
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Jakim cudem mam niby weryfikować fejknewsy skoro nawet sądom zajmuje to całe lata? Napisałem, że się cieszę, że w tym przypadku wyjaśniono sprawę i pociągnięto kłamcę do odpowiedzialności. Napisałem też, że zdania o sowietach nie zmienię i to, że tutaj sprawa miała inny finał i była paszkwilem wobec Cimoszewicza tego nie zmieni.

Czep się tych co produkują takie kłamstwa i tych co je tu wrzucają. Ja tego nie robię i
  • Odpowiedz
@kobiaszu: #!$%@? mam na Cimoszewicza. Jak czuje się dotknięty to niech się skontaktuje z moim prawnikiem. Jaki masz problem typie? Do każdego wykopka się tu czepiasz za komentarze sprzed kilku lat? Czemu wydaje ci się, że jesteś czyimś adwokatem na wypoku?
  • Odpowiedz
@kobiaszu: Łaknąłem pewnie milion fejkow jak każdy kto tu zagląda. To jest #!$%@? wykopowa zaraza i za każdego fejka powinien być permban dla wrzucającego. A za produkowanie fejków ośmieszających kogokolwiek powinno być więzienie i kara chłosty.
  • Odpowiedz