Wpis z mikrobloga

To jest tylko moja opinia, ale uważam, że osoby broniące oszustów są niepoczytalne i niczym się nie różnią od płaskoziemców. Oczywiście, Ukasza ogląda/oglądało się przyjemnie i fajnie jakby wrócił, wyrwał sobie piórka w które obrósł, przeprosił ludzi, ogarnął swoje ego samca alfa i sprostował sytuację, bo od ponad miesiąca zero filmów i to też raczej nie jest bez przyczyny, natomiast tutaj pojawiają się już osoby, które twierdzą, że żadnego oszustwa nie było lub to co się stało to nie jest oszustwo i na tym wykopie sami hejterzy. Hitem jest @jakisslawek i mam ogromne przypuszczenia, że to konto Sławomira Budowlańca z yt, bo pojawiło się po "fali hejtów" za sprawą filmów jego autorstwa w których znęcał się nad pracownikiem. Oczywiście zbanował wszystkich, później zablokował możliwość komentowania i lał wodę przez dwa filmy w samochodzie o hejcie mówiąc totalne głupoty, nie radząc sobie z prowadzeniem firmy oraz wykonywaniem robót takich jak zalewanie stropu. Po prostu mitomanv2 w lepszej wersji.
#lukaszbudowlaniec
JanPatus - To jest tylko moja opinia, ale uważam, że osoby broniące oszustów są niepo...

źródło: comment_1612541522uSa5Uv0zIsUs2ljDzXZ1t9.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JanPatus: od początku się domyślałem, ale teraz już jestem pewien że masz coś z głową... czekam jakie jeszcze rewelacje na mój temat wymyślisz, a może ja jestem Jarosławem K? Chyba twoja chora wyobraźnia jest to w stanie zwizualizować? Z resztą jest takie staropolskie powiedzenie: "nie dyskutuj z idiotą bo najpierw cię zrówna do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem" i dlatego pozwól, że na tym zakończę jakąkolwiek dyskusję z tobą...
  • Odpowiedz