Wpis z mikrobloga

Bvlgari - Gyan. Szczerze przyznam nawet nie byłem świadomy, że Bvlgari ma linię "premium". Nazywa się ona Le Gemme i patrząc po opiniach chyba faktycznie niezły to klejnot. To nie jest popularny zapach, nie jest też łatwo dostępny - retail drogi, 400$. Niemniej chyba czasem da się go wyrwać taniej, taniej ale nie pół darmo. Trafiłem na okazję to wziąłem, może kogoś zainteresuję - chętnie bym się podzielił mililitrami, a nie wszystko kitrał dla siebie. Mnie wystarczyły trzy rzeczy, żeby wziąć - oceny na fragrze, oceny na parfumo oraz cena, która może nie prędko się znowu pojawić.
#perfumy #rozbiorka

Cena: 7,0 zł/ml
Ilość: 80ml

Wynik 8,4 na Parfumo i 4,52 na fragrze robią wrażenie. Niewiele komentarzy jest, ale dzięki temu chciało mi się je poczytać - polecam, bo trochę mnie to bardziej nakręciło na ten zapach. Negatywnego na temat zapachu nie znajdziecie, ludzie tylko narzekają na cenę retail (no cena jak za Roja PC, więc pozdro), ale nie wiedzą że mogą wejść na wykop i załatwić sobie mililitry u mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Paczula, ale nie tylko - część ma dobre doświadczenia, część niezbyt. Jest to ciekawa nuta i dobrze wkomponowana czyni cuda (łatwo spieprzyć paczulę, a sama ma to do siebie, że bardzo różnie pachnie w perfumach). Tutaj wszystko wskazuje na to, że mamy sukces. Poza tym na stronie producenta znalazłem informację, że w nutach jest "Bergamot Essence" czego ani Parfumo ani Fragra nie uwzględniają.

Twórcą kompozycji jest Jacques Cavallier, czyli Pan odpowiadający za Opium pour homme EDT i EDP. Również stworzył 25 perfum dla Louis Vuitton.

Od 5ml, bo drogi i chyba tak czy inaczej zostanie u mnie..

dekanty 5/10/15/20/30 po 2,5zł/szt
piczkomat 13zł lub kupka

NicholasUrfe - Bvlgari - Gyan. Szczerze przyznam nawet nie byłem świadomy, że Bvlgari...

źródło: comment_1612536802k254TxFNmrZBGZXT5vOCp6.jpg

Pobierz
  • 14