Wpis z mikrobloga

@francuskie:
SUV - nie
sterowanie ekranem dotykowym poprzez ekran dotykowy - hahahah, nie
materiały pewnie będą fajne. Peugeot 508 jest genialny w środku. Ale te dwie rzeczy powyżej a już ta druga bardziej, deklasują ten samochód.

Cofam to co powyżej, jest jeszcze lepiej:

The DS4 is powered by a plug-in hybrid drivetrain that includes a 1.6-liter turbocharged four-cylinder engine that produces 178 horsepower and an electric motor that’s good for 108
źródło: comment_16125140814XPReWnAkIMBtRuAzROcIj.jpg
@francuskie: nie od dzisiaj wiadomo, że prasa motoryzacyjna od dłuższego czasu wychowuje sobie technologicznych ignorantów. Dodatkowo sporo tych którzy kupują nowe samochody nie ma pojęcia o motoryzacji, potem mamy wylewane żale na forach - kupiłem nowy samochód i mam problem - dlaczego nie sprawdziłeś przed zakupem?
mylisz 1.6 THP z 1.6 PureTech


@francuskie: już prowadziliśmy tę debatę, zapomnieliście? Ok to specjalnie dla was wersja skrócona: to jest ten sam gniot. Po fakty zapraszam do przeszukania archiwum, gdzie podawałem konkretne dane katalogowe, oznaczenia silnika itd.
tak, w mojej opinii celowo wprowadzasz ludzi w błąd.


@francuskie: raczej wy to robicie, w komentarzach pod artykułem do którego linka podaliście nawet ktoś napisał:

Nie THP zmieniły chyba tylko nazwę na puretech, ewentualnie zmiany nie eliminują największych wad tego silnika. Byłem ostatnio w serwisie Peugeota. Szef serwisu nie potrafił mi powiedzieć co zmieniono poza nazwą. Na pewno nie Modyfikowano wg. niego rozrządu bo oznaczenia części te same. Dalej instrukcja przewiduje