Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak moja mama rok temu podczas sobotnich porządków powiedziała na glos że już wiosna idzie a ona ma zepsuty rower i że musi go oddać do naprawy. Rower mojej mamy był już w tak opłakanym stanie że no moim zdaniem nie opłacało się go naprawiać, cały czas myślałem o jej tonie głosu jak to mówiła bo był bardzo taki smutny. Moja mama jest specyficzna osoba i nie zawsze się z nią dogadywałem, byłem buntowniczym i trudnym małolatem. I tak któregoś dnia wracając z pracy stwierdziłem a #!$%@? idę do banku, wypłaciłem pieniądze i zaprosiłem mamę na miasto w ramach niespodzianki i kupiłem jej rower( ʖ̯) kochana popłakała się ze szczęścia, a zaznaczę ze moja mama jest bardzo smutnym człowiekiem. To był tak piękny dzień że chciałbym takie mieć z nią już zawsze. Nie zawsze było dobrze ale kocham Cię mamo pamiętaj
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonekxd: rasowy komentarz polskiego dumnego menszczyzny - spierdoxa. Chcesz sie podzielic czym radosnym ze swojego zycie - spieralaj a w ogole to (... tu wstawic dowolne glupie wysrywy jak wyzej ...)
  • Odpowiedz
@anonekxd: piękny wpis ()
ja dwa lata temu zrobiłam mamie niespodziankę i kupiłam nam obu wakacje na Krecie. Tylko dla nas dwóch, cały tydzień razem, no to było coś pięknego. Mama po dziś dzień wspomina, że to były najlepsze wakacje jej życia ʕʔ
  • Odpowiedz
@anonekxd: tak na przyszłość.. jak Piszesz swojego posta na mikro to w razie jak jakiś baran odpisze w sposób którego sobie nie życzysz możesz sobie usunąć jego komentarz zamiast odpisywać.
  • Odpowiedz
  • 1
@anonekxd na pewno ładny gest, ale pytanie dlaczego jest smutnym czlowiekiem? Może tutaj wypadaloby też jakoś pomóc? Depresję można leczyć
  • Odpowiedz
@anonekxd:
Nawet jazda na rowerze jej nie uszczęśliwiała?
ojciec jak grasuje po parku solankowym i robi na nim po 60 km dziennie to jest wyraźnie bardziej zadowlony.
zaproponuj jej hobby, a jak jakieś miała, a już nie uprawia kup jej niezbędne utensylia.
Bo generalnie najsmutniejsi ludzie to ci bez zainteresowań czy innego hobby no i samotni.
No i jak nie ma uczulenia, to kup jej psa, zwierzę te daje masę
  • Odpowiedz