Wpis z mikrobloga

Jade se dzisiaj autostardką przez centrum miasta wracając do domu, jedna łapa na kierownicy i tak coś czuje że mi dupa lekko ucieka na łuku. Stwierdziłem więc, że tzreba złapać obiema rękami kierownice i zrobić test lewo-prawo czy faktycznie jest tak ślisko czy mi sie wydaje. No i cóż #!$%@?łem niezłego drifta po 2 pasach przy prędkości 120km/h, w zasadzie mając pewność że to ostatnia jazda moim E36 xD ale ladnie opanowalem, wyszedlem z poślizgu i co najważniejsze - potwierdziłem, że faktycznie jest ślisko :) #bmwboners #motoryzacja
o.....k - Jade se dzisiaj autostardką przez centrum miasta wracając do domu, jedna ła...

źródło: comment_1612462541iOqcG2sEZeTSn8aT1NTeoK.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@oblesny_wujek: przeciez ty kurde na letnich jezdzisz to czego sie spodziewasz przy tych temperaturach, letnie sa twarde jak skala. rownie dobrze moglbys jechac na samych felgach na to samo by wyszlo
  • Odpowiedz
@piwakk: czy ja wiem, zachowana jest w bardzo dobrym stanie, unikalna wersja ktorej powstalo tylko 15 tysięcy, trzecia najszybsza E36 zaraz po M3 i 328i coupe. szkoda ze nie coupe, ale taka sie trafila to wzialem. a felgi to god tier ale to kwestia gustu debilu
  • Odpowiedz