Wpis z mikrobloga

W związku z puchnącą u mnie ilością zleceń powoli planuję sobie zapasowo zrobić bazę freelancerów-pomagierów.

Obecnie do bazy chętnie widziałbym:
- modelerów (obecnie najmilej widziani)
- koncepciarzy/digital painterów
- animatorów postaci
- FXiarzy
- Cinemowców (wszelkie motiony itd. najlepiej jeszcze obycie z silnikiem Octane)

Co bym potrzebował:
- imię/nickname jak mam się do Ciebie zwracać
- portfolio (AT, behance, vimeo, yt, whatever)
- ilość doświadczenia komercyjnego (latach lub projektach), jeśli nie macie takiego doświadczenia to napiszcie śmiało, często samo portfolio się obroni, ale chciałbym mieć świadomość z kim pracuje, bo taka praca przebiega inaczej :)
- email
- facebook/skype (mile widziane, nieobowiązkowe)
- telefon (jeśli się boicie, że będę handlował waszymi numerami to nie podawajcie, ale zastrzegam sobie, że osoby z telefonami mogą mieć pierwszeństwo, bo czasami wyceny są "na cito")

Wszystko wysyłajcie na PW.

#vfxnews #digitalpainting #grafikakomputerowa #grafika3d #grafika2d #blender #cinema4d #maya #autodesk #grafika
loczyn - W związku z puchnącą u mnie ilością zleceń powoli planuję sobie zapasowo zro...

źródło: comment_1612453342trvaPARTupzOS9olYga1pV.jpg

Pobierz
  • 4
@loczyn: a które z tego co wymieniłeś jest najprostsze do nauczenia się z pakietu cc? Szukam nowego zajęcia gdzieś w tym kierunku, dzięki covidowi mam dużo czasu - może to właśnie ten "punkt przełomowy".