Wpis z mikrobloga

@White_power: Kupiłem samochód z zapłaconą pierwszą ratą i na umowie oświadczyłem że nie będę korzystał z ich ubezpieczenia, bo wyciągam silnik i reszta idzie do zezłomowania. Po kilku miesiącach przychodzi pismo żeby zapłacić drugą ratę, z racji tego że mam 60% zniżek pomyślałem że zapłacę i będę miał spokój, wyliczyli składkę bez żadnych zniżek i jeszcze dołożyli 20% zwyżki, więc powiedziałem że jak tak to nic ode mnie nie dostaną. Poszedłem
@S_____: ad. 1 trzeba było złozyć wypowiedzenie art. 31 lub przedłożyć zaświadczenie o demontażu pojazdu, twoja wina
ad. 2 taka taryfa, zapewne byłeś w styczniu a wówczas trwa już automatyczne wznowienie produktu pzu gospodarstwo rolne
ad. 3 oczywiście xD kto jak kto ale pzu według starego modelu zabiera wlasnie około 10% chociaż odchodzi sie już od stosowania procentowego przedstawiania poziomu zniżki
@White_power: Większość stwierdzeń "miałem styczność z X i nie chcę więcej" wynika z niezrozumienia produktów ubezpieczeniowych, ich regulacji i tego, że są mocno umocowane prawnie. Ludzie nie czytają warunków, nie pytają co dokładnie jest w ich polisie a potem kwik albo bajki typu po jednej szkodzie zabrali wszystkie!!1 zniżki.

Oczywiście, w dużych podmiotach statystycznie częściej jest trafić na dzbana po drugiej stronie biurka, więc będzie się częściej słyszeć o tym, że