Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
#blackpill #redpill

Pomyślcie jak już ideologia redpill/blackpill rozejdzie się po świecie a świadomość tego rośnie wykładniczo z roku na rok i faceci wiedzac na czym gra polega będą mogli od wczesnych lat zdecydować czy inwestować w związek z porządną kobieta czy obracać Julki całe młodzieńcze lata. W jednym i drugim przypadku będzie szczęśliwy a w pierwszym przypadku jego kobieta również. I wtedy przychodzi ona, ściana, a że faceci wtedy będąc świadomymi że są co najwyżej ta brzytwa której chwyta się tonący mogą zdecydować czy pchać się w taką relację czy nie. A że rozkład gausa mówi że nie każdy jest Czadem to spodziewam się znacznego wzrostu ilości kobiet które nawet obniżając wymagania nie będą mogły znaleźć choćby beciaka bo faceci stają się bardziej świadomi, czad będzie dalej żył ideologia pump and dump a najlepsze partie na męża będą od dawna pozajmowane. Zastanawia mnie czy taka laska związała by się z braku opcji z przegrywam ( ͡° ͜ʖ ͡°) może trzeba się zapisać na psychologię na studia bo czuję że będzie popyt na usługi w najbliższych latach ;)
  • 11
@malakai079324: Błędne założenie, gdyż liczba simpów, "feministów", cucków, kukoldów i reszty tego typu poślednich betasamców, zakał rodzaju męskiego, rośnie szybciej niż liczba mężczyzn świadomych wiedzy z pastylek. Poza tym wśród normictwa redpille i blackpille nie cieszą się dobrą renomą, przez skrajność poglądów najbardziej jaskrawych ich reprezentantów, a także przez wywoływanie dysonansu poznawczego trudnymi do zaakceptowania prawdami.

Będzie coraz gorzej, bo o ile jeszcze 10 lat temu wrzucanie nagich fot do neta
Mężczyźni są w większości tak żałosnymi #!$%@?, że nawet bedąc świadomymi blackpilla, to gdy dostaną atencję od kobiety pierwszy raz w życiu to dostaną wylewu spermy do mózgu i oddadzą godność by zaznać chociaż trochę ciepła ze strony kobiety którego nigdy nie zaznali.


@Blackpill_RAW: Amen. Jestem całkowicie pewien, że 98% najbardziej zatwardziałych mizoginów z wykopu zamieniłobyy się natychmiast jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w najobrzydliwszych spermiarzy gdyby otrzymali choćby pół grama
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jestem całkowicie pewien, że 98% najbardziej zatwardziałych mizoginów z wykopu zamieniłobyy się natychmiast jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki w najobrzydliwszych spermiarzy gdyby otrzymali choćby pół grama zainterosowania ze strony atrakcyjnej bądź przeciętnej kobiety.


@marcinpodlas8: Ale nie wszyscy. Ja np. nigdy nie miałem regularnego powodzenia, a gdy wyszła do mnie z inicjatywą samotna matka to podziękowałem ( ͡ ͜ʖ ͡)