Wpis z mikrobloga

Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zawdzięczamy przymuszanie kobiet do rodzenia dzieci z ciężkimi wadami letalnymi.

Mam nadzieję, że wszyscy podziękujemy za to w kolejnych wyborach PiS, Konfederacji i PSL-Kukiz’15 ()

Dzień 3

Okej, ale tak szkalujemy tę biedną konfederację za zmieniającego zdanie Dziambora, a może dowiemy się co król na ten temat sądzi? Na przykład mnie bardzo ciekawi co pan JKM myśli o osobach z zespołem Downa, a jak powszechnie wiadomo wśród dzieci z ZD dominuje niepełnosprawność intelektualna w stopniu umiarkowanym i znacznym. Skoro ochrona życia jest tak istotna, to poszanowanie drugiego człowieka po urodzeniu również powinno mieć miejsce?

Chyba jednak nie, bo fakt24.pl pisze:

Janusz Korwin-Mikke podczas spotkania na poznańskiej uczelni nazwał chore umysłowo dzieci „bredzącymi debilami”. W odpowiedzi został zaproszony do debaty o niepełnosprawności przez Piotra Pawłowskiego - prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji. Niestety debata nie pomogła. Europoseł nie zamierza zmienić zdania.


Źródło poniżej.
#aborcja #bekazpisu #protest #rozowepaski #logikarozowychpaskow #bekazprawakow #codziennabekazkonfy #codziennyzakazaborcji #polityka
slepauliczka - Na znak protestu codziennie przez jakiś czas będę przypominać komu zaw...
  • 33
@slepauliczka A co to za różnica czy tak jak JKM uważa niektórych trzeba wysłać do kopalni na Marsa czy jak to wymyślił Strajk kobiet usunąć za wczasu?

@slepauliczka Zarówno JKM jak i osoby popierające wykluczają osoby niepełnosprawne. JKM robi to po ich narodzinach nazywając ich "idiotami" chociaż nie wiem czy twierdzi, że można takie osoby mordować. Strajk kobiet robi to w łonie matki twierdząc, że aborcja z takich powodów jest jak najbardziej dobra a nawet idą o krok dalej mówiąc, że aborcja z jakiegokolwiek powodu jest ok.
@Fako: jeżeli chcesz zmuszać swoją kobietę do urodzenia dziecka np. z cięzkim zespołem downa, które w wieku 25 lat może próbować ją zgwałcić to ok ale innych ludzi pasowałoby nie skazywać na taki sam los. Już nie wspominając, że taka kobieta jest praktycznie na całe życie wyciągnięta z prawdziwego życia zawodowego, bo cięzka orka czeka ją w domu.
@officer_K Ile znasz przypadków, że osoba z zespołem Downa chciała kogoś zgwałcić? I tak masz rację, wychowywanie osoby niepełnosprawnej jest trudne dlatego badania prenatalne i możliwość wyboru jest dla mnie ważna.

@slepauliczka Wybacz, to przez lata nauki w Rosji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Fako: no właśnie... czyli jesteś kolejnym ignorantem. Posłuchaj co mają do powiedzenia matki, które żyly z takimi dziećmi przez 30-40 lat. One chyba wiedzą najlepiej jak to wygląda. Gwałt to nie zawsze atak chłopa w kominiarce, który czai się w krzakach. Ich doświadczenia są bardzo smutne i dzisiaj popierają strajkujące kobiety. Już nie wspominając o oomocy państwa w takich przypadkach... Jak już sie urodzi to rzucą jakies ochłapy i niech sobie
@slepauliczka To może nie powinno być klas integracyjnych? Nie tylko ze względu na to czego Ty doświadczyłaś ale też po to żeby takie osoby nie przeszkadzały w lekcjach i nie opóźniały przerabiania tematów?