Wpis z mikrobloga

Udało się z dropu przed chwilą wyrwać jedną sztukę dla ziomka (dwa pady i fifa) oraz słuchawki dla siebie, zobaczymy czy dają radę czy lepiej byłoby kupić adapter do Sony WH-1000XM3? Ktoś ma może porównanie lub ew. używa tych słuchawek XM3 z PS5?

Pytanie kontrowersyjne zapewne, ale i tak je zadam xD
Czy te słuchafony od PS5 zadziałają z tym donglem od nich na Xbox Series X?

Swoją drogą to niby konsol brakuje i dostępność trudna a ja już 8 sztuk kupiłem (4 w ME, 2 w Euro, 2 w Neonet) i to na swoje dane, jedno konto etc., a lajtowo dałoby się kupić więcej mając więcej kont... O_o

#ps5 #xbox #xboxseriesx
  • 18
  • Odpowiedz
@kuta_senator: Ja mam xm3 i adapter z aliexpress (ten z literka M na przycisku). Dziala lepiej niz z PS4. Nawet nie trzeba tego malego mini jacka do pada wkladac. Wlaczylem youtube zeby sprawdzic opoznienie i wydaje sie, ze go nie ma (lub jest bardzo, bardzo male).
  • Odpowiedz
@kuta_senator: Ciekawi mnie tylko, czy te konsole wystawiane teraz to Outlet czy nówki. Niby sklep powinien dać info jak jest Outlet ale jeszcze żaden tego nie zrobił. Z drugiej strony masa ludzi oddaje konsole na zwrot bo im piszczą cewki i sklep cos z nimi musi zrobić.
  • Odpowiedz
@kuta_senator: Z animacją to nie problem. Sklepy tak działają, że konsola po zwrocie trafia do nich na taki serwis na magazynie. Tam sprawdzają czy są z nią jakieś problemy. Jeśli oni ich nie wykryją, to resetuja soft (animacja pojawi się przy uruchomieniu dzięki temu), pakują ponownie i odsyłają do sklepu.

//jak ludzie oddaja bo wiatrak/cewki to tam w ich serwisie nie wykryja tego jako blad i po prostu zresetuja soft i
  • Odpowiedz
@d3cybelek: a nie jest przypadkiem tak, że ta animacja taka pełna, pierwsza, to pojawia się tylko raz a później mimo resetu pojawia się tylko jej skrócona wersja? :) Pytam bo coś takiego gdzieś słyszałem, ale w sumie tego nie weryfikowałem.
  • Odpowiedz
@kuta_senator: Nie, jest tylko jedna animacja. Mnie to wlasnie zastanawia, bo masa ludzi daje zwrot i sklep coś z tymi konsolami musi zrobić. Dostaw do Polski też nie było (ostatnia to wtedy na początku stycznia jedna wielka) a codziennie w roznych sklepach sa jakieś pojedyncze sztuki, ciekawe skad xd
  • Odpowiedz
@d3cybelek: na bank ze zwrotów również, co ciekawe jedna moja sztuka, chyba najlepsza jaką miałem (cicha) na handel, prawdopodobnie pochodziła ze zwrotu - ale mogę się mylić ;) Ta obecna co zostawiłem sobie jest praktycznie tak samo cicha, chociaż bardzo minimalnie głośniejsza od tamtej. Być może ktoś stwierdził, że mu jednak biały kolor się nie podoba... :))
  • Odpowiedz