Wpis z mikrobloga

6k USD zarobione, jesli dojdzie do squeeze to przy tak niskiej cenie zakupu powinien jeszcze naprawde ładny grosz wpasc () Trzymam i nie puszczam, jak z bitcoinem. Jak sie nie uda to trudno, bedzie inna okazja.

A ci eksperci od gieldy co post factum wszyatko wiedzia, wypowiadaja sie z wieksza pewnoscia od jakiegokolwiek eksperta, zachowuja sie jakby mieli wiekszego skilla od Sorosa, a jak roslo to byla dupa cicho. Ci ludzie to zwykle śmiecie. P0lak innemu nawet potencjalnej porazki zazdrosci. Wejdzicie na profile tych zjebow i poczytajcie ich wpisy i zobaczcie jakie robackie zycie prowadzą. W 2017 roku jak tak mocno #bitcoin spadl to wolano do wpisow, w ktorych mnie wysmiewano, bo chwile wczesniej wszedlem za spora sumkę.
Co nas rózni od nich? Te robaki jak wtedy dzisiaj i jutro żyją z dnia ja dzien, magazyn piwko i pompowanie ego na wykopie kosztem innych, a my ryzykujemy cos ze soba robimy jak ja gdy przeszedlem przez te wysmiewanie i wyszedłem z 50 tysiacami złotych do przodu.
#gme #gielda
LewCyzud - 6k USD zarobione, jesli dojdzie do squeeze to przy tak niskiej cenie zakup...

źródło: comment_1612431833XMYYL1Ucjzwiz54wlSLwSz.jpg

Pobierz
  • 20
@kamil-wasniewski: No skoro na poklad jako dyrektor od technologii wszedl czlowiek z Amazonu, a sporo kasy wylozyl gosciu co przewidxial kryzys finansowy w 2008 roku to faktycznie moze sie odbic. Szczegoonie ze ta cena byla w opor zanizona przez to „wyprzedawanie akcji przez „fundusze, a byly momenty gdzie na luzie cena byla po 50. Kto wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kamil-wasniewski: firma sie nie wybroni bo umierała od przynajmniej roku, nie byłem w stanie znaleźć żadnego wskaźnika który by pozwolił pomyśleć że firma zacznie przynosić kase"
ps. chciałbym się pomylić i niech ktoś mi wskaże argument dlaczego gme mogłoby wstać z kolan
@Mtalmouth: @kamil-wasniewski:

Czemu GameStop może być okazją

Dlaczego dr Burry widzi okazję w GameStop? Ta spółka ma sieć około 5,8 tys. sklepów z grami, akcesoriami dla graczy i gadżetami powiązanymi ze światem gier video. Funkcjonuje ona w 14 krajach, m.in. w USA, Kanadzie, Australii. Według niego GameStop wciąż ma potencjał – mimo pojawienia się takich platform, jak Google Stadia, które będą sprzedawać gry na wielką skalę przez internet - bo
@kamil-wasniewski: „kiedy wylozyl pieniadze? Jak akcje kosztowaly 400 czy 4?” Co to za glupie pytanie, po co mialby inwestowac w spekulacje, on zainwestowal jak akcje byly za grosze. Natomiast ma plan, pieniadze i doswiadczenie, ktore mogla przelozyc sie na sukces. Wystarczy czytac ze zrozumieniem i zanim sie wypowie przeczytac cokolwiek w temacie.

„Moga sobie zatrudnic kogo chca, to nie koniecznie przelozy sie na korzyste wyniki finansowe”. Ale jednak lepiej, zeby zatrudnili
@LewCyzud: To trochę jakbyś pisał, że Bitcoin ma przyszłość zostania jednym z głównych systemów transakcyjnych p2p, bo Satoshi Nakamoto tak napisał w whitepaper. Od czasu gdy Michael Burry zainwestował w Gamestop minęło trochę czasu i zmieniła się też sytuacja nie tylko na giełdzie, ale również w gospodarce.
To nie jest głupie pytanie. Wystarczy tylko zrozumieć, jak się ma obecna cena do wyników finansowych firmy. Nie wymaga to zbyt wielkiego wysiłku umysłowego,
@LewCyzud: zatrudnienie kogokolwiek to nie jest wskaźnik czy firma zacznie żyć czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wchodzenie w e-commerce przy tak dużej konkurencji też wydaje sie ryzykowne ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
businessinsider to nie jest źródło wiedzy za bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡
@kamil-wasniewski: Nie wymaga to wysilku umyslowego by stwierdzic ze zbyt wysoka” NO SHIT SHERLOCK XD kolejny raz piszesz cos co niby ma sens ale to zbior frazesów. A ktokolwiek twierdzil, ze zatrudnienie Michaela Phelpsa na basenie jaki ratownika da gwarancję ze nikt na nim nie utonie? Sorry, ale piszesz o rzeczach, ktorych nikt nie mowi bo sa oczywiste
@Mtalmouth: Zle Cie zrozumialem, tzn czly czas mowioem o perspektywie. Wiadomo, ze spolka teraz lezy i kwiczy i masz racje z ta pandemia. Natomiast teraz to raczej malo sie liczy, a zanim wszyscy odejdą oni bedą mieli troche czasu by sie rozkrecic ( ͡° ͜ʖ ͡°)