Wpis z mikrobloga

via Android
  • 3
@jarema87 Ilu trzeba mieć przodków Żydów i w jakiej linii żeby być uznanym za Żyda lub nie? Na pewno posiadasz takie skomplikowane wyliczenia, bardzo ich jestem ciekaw ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@jarema87 Ale co z tą ciotką, bo ja nadal nie łapie o co ci chodzi? Stąd pytałem o wyliczenia kto z rodziny, w którym pokoleniu i jak skoligacony z tobą musi być żeby cię uznać za Żyda lub nie. Czekam na odpowiedź.

Weź w końcu te swoje lęki ( )
  • Odpowiedz
@josedra52: BMW- karakan lubi z tylnego siedzenia kierowac marionetkami, lubi biernych ludzi, bez charyzmy, by mu konkurencja albo frakcja w partii nie wyrosla, by zrobic odlam

Ale było przecież najlepsza premierzyca od 89roku, w demokratycznej Polsce, Beata Szydlo- znalazla godnego nastepce- czlowieka dekady wolnosci, czlonka Polski Walczacej Solidarnej już w wozku jako pacholecie przemycał bibułe do drukarni solidarnosciowej

A tu sie okaze, ze czlowiek po wyzszej szkole Baunsu i Lansu
  • Odpowiedz
Vatowiecki na serio tak powiedział?


@gdyzgasnieswiatlo: Nie do końca. Rzeczywiście mówił u wygaszaniu oczekiwań, ale samo #!$%@? za miskę ryżu był o Niemcach po wojnie.

To co robi Merkelowa… Ona działa na najważniejszych rzeczach społeczeństwa czyli oczekiwaniach. Management of expectations. Jak ludzie ci zapier*** za miskę ryżu, jak było w czasach po drugiej wojnie światowej i w trakcie, to wtedy gospodarka cała się odbudowała
  • Odpowiedz