Wpis z mikrobloga

sorry, uwaga na oczy i uszy, ale ten filmik jest tak zły, że aż nie mogłem się powstrzymać przed dodaniem go :) No cóż, jutuberem to ja raczej nie zostanę. Za to może bardziej docenicie tych co już są :)

Nic w nim ciekawego, może poza stanem dróg w Bia w piątkowy poranek. I poza panią, która pewnie wpadła w pierwszy w życiu poślizg i od razu skończyła na barierach. Zimówki nie zawierają mózgu? Poza tym trochę kombinacji by nie zatrzymać się na światłach i grzebania kołami przy rozpędzaniu. Właśnie, tak przy okazji. Trochę #filozofietrzymaczakierownicy: Odkąd w regionie nawaliło śniegu, do świateł staram się dojeżdżać w takim tempie, by nie zatrzymać się przed zapaleniem zielonego. Bo potem ruszenie trwa wieki. I o ile pierwszego dnia zimy osobówki bez skrępowania wyprzedzały mnie i stawały przede mną na moim pasie, o tyle w kolejnych dniach, chyba gdy ludzie już zauważyli że nawaliło śniegu i co to znaczy dla ciężarówek*, już się to praktycznie nie zdarzało: nieraz sznur osobówek dojeżdżał i zatrzymywał na lewym czekając na zielone, a ja się powoooli toczyłem prawem. Miłe to, dziękuję. Za to jak na jednym rondzie lekko pod górkę auto mające przecież pierwszeństwo zatrzymało mnie na wjeździe, to zanim pojechałem dalej spędziłem tam kilka minut. I trąbienie za mną było. I objeżdżanie pod prąd i po przejściu. I ponowne zatrzymywanie w połowie wjazdu na rondo bo pan objeżdżający chciał być pierwszy. Pewnie uznali że ostracyzm uzasadniony, bo opony na pewno miałem łyse. Albo letnie :)

* Zakorkowany tranzyt przez miasto. Prezydent Białegostoku chciał by policja od następnego dnia zatrzymywała ciężarówki na rogatkach i w godzinach szczytu w ogóle nie wpuszczała do miasta. Ale na planach się skończyło

#pracbaza u #trzymaczkierownicy kilka dni temu, najlepsze ##!$%@? w ostatnim czasie. Odrobina #ciekawostki dla #kierowcy i #prawojazdy

Tym razem bez jazdy na blokadzie tylnego mostu bo załadowany jechałem. Tak na oko jakieś 7ton na ciągnącej, łącznie 30parę. Więc z przyczepnością nie było większych problemów.
totalski - sorry, uwaga na oczy i uszy, ale ten filmik jest tak zły, że aż nie mogłem...
  • 2
@Panuh: ustępujesz bo może twój zarobek wiezie :)

Ale tak na serio, to skąd ktoś kto się nigdy z tematem nie zetknął ma wiedzieć, że jak na wyjeździe z podporządkowanej pod górkę, albo o zgrozo na przejeździe w lesie stanę na STOPie to już tam zostanę? Jak na tym rondku co wyżej wspominałem.

Jakiś czas temu bardzo zaskoczyła mnie laska w BMW bo bardzo pomogła, ale tak potem myślałem skąd znam