Wpis z mikrobloga

  • 53
Ten portal jest chyba zbudowany na takich frustratach ktorych tutaj dzisiaj nie widać, ale poczekajcie az spadnie znowu to przyjda szydzic i srac z radości ze komus powinela sie noga.
Sam mam beke z niektorych, memy o tym beda juz zawsze na tagu ale te chamstwo jest mega #!$%@?. Ci sami ludzie nazywaja podobne zachowania u starszego pokolenia januszowaniem a sami zdewelepowali wiekszosc tych samych cech, wyssanych z mlekiem matki na komunalnym mieszkaniu i juz dorosna z ta frustracja wbita w dowod.
#gielda
  • 15
  • Odpowiedz
@ddes: a ja ci powiem, ze wole juz to nasze szydzenie prosto w oczy, niz amerykanskie "to the moon" w oczy i szydzenie za plecami, po cichu.
Osobiscie cenie sobie szczerosc. Oczywiscie forma tej szczerosci tez sie liczy i chamstwa nie lubie, ale wolalbym, zeby ktos wysmial moja glupia decyzje, niz ja pochwalal.
No ale co kto woli.
Niektorzy moga preferewac usmiechniete buzki albo rysunek z tanczacym chlopcem, kto wie.
  • Odpowiedz
@ddes: Tyle lat żyjesz w Polsce i jeszcze nie nauczyłeś się jak to działa? Jeżeli wykopkowym "inwestorom" przyfarciłoby się na tej akcji i zgarneli w rezultacie duże kwoty to przez następne 2 tygodnie widzielibyśmy wysyp postów ze zdjęciem konta z widocznym zyskiem i dopiskiem: "I co? Dupka boli tych co nie weszli? Trzeba było wchodzić w pewniaczka. Ma się łeb do interesów". Niestety los chciał, że tym razem wypadł orzeł zamiast
  • Odpowiedz
@ddes: Też nie rozumiem obrażania ale no #!$%@? XDDD Kupowanie tych akcji po cenie 300$+ jak co po niektórzy tutaj to po prostu skrajna głupota i to fakt z którym Ty i cała reszta wyznawców GME ewidentnie nie umiecie się pogodzić.

Już lepiej żeby wam ktoś to wytykał, niż w kółko powtarzał bzdurne frazesy typu TU DE MUN jak na reddicie, gdzie każdy nakręca jeden drugiego nawzajem na kupowanie, po czym
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@papaj42 nie jestem wyznawcom GME, nie mam nawet ulamka akcji, co do reddita to sie zgadzam ale przecież to nawet nie jest tematem dyskusji, sam przyznalem w oeyginalnym poscie ze memy i beka z niektorych jest wporzo, bo prawdopodobnie wszyscy zlapali sie na duzego baita, mimo ze jeszcze o tym nie wiemy na 100%, jedyne co skrytykowałem to chamskie #!$%@? i szydzenie
  • Odpowiedz
@ddes: Bo na reddicie w odróżnieniu od wykopu lata masa botów, szczególnie na tych wszystkich giełdowych subredditach. Już nie raz widziałem stocki wypompowane w kosmos przez zalew botów i fałszywe informacje, które udają profesjonalną analizę giełdową. Niestety masa ludzi się na to łapie w ogóle tego nie sprawdzając. A potem zostaje płacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz