Wpis z mikrobloga

@Powuyo: Drewniany byłby lepszy, tylko budżet muszę przemyśleć. Jakie drewno i grubość mógłbyś zaproponować? Czy ewentualne wykonanie dwóch otworów D60 w okolicy rogów byłoby możliwe?
  • Odpowiedz
@Mlody-xxx: problem mam tylko z nietypowym wymiarem, wysłałem kilka zapytań o wykonanie ramy, bo sam nie mam gdzie i jak, ale to jest coś co by mi pasowało idealnie. Ile zapłaciłeś za blat?
  • Odpowiedz
@michael1v6: a jak byś chciał zrobić sam to nogi to biurka znajdziesz na olx dużo osób się ogłasza. A blat kupisz spokojnie np na Facebooku jest dużo grup typu stolarz Polski i zamówisz sobie surowy wyszlifowany. Później olej szmatką skręcić do kupy i biurko gotowe :) najlepiej gdzieś z Twojej okolicy odchodzi koszt wysyłki. Bo ja z drugiej strony Polski
  • Odpowiedz
@Mlody-xxx: Z chęcią się pobawię, dziękuję za rady, gotowy stelaż mogę mieć wykonany z 300zł (R+M), to teraz tylko narysować i spróbować znaleźć blat, kolega Mireczek wyżej się zaproponował, ale całość może wtedy przekroczyć budżet na to. :)
  • Odpowiedz
@michael1v6: Jakbym robił coś takiego to zamiast płyty wiórowej wolałbym dać zwykłe deski z litego drewna i pomalował lakierobejcą pod kolor reszty mebli.Ciekawe tylko czy łatwo byłoby z heblowaniem w takich amatorskich warunkach.W necie za 20-40 zł można kupić strug/hebel,może wystarczy na takie jedno biurko.
PawelW124 - @michael1v6: Jakbym robił coś takiego to zamiast płyty wiórowej wolałbym ...
  • Odpowiedz