Wpis z mikrobloga

Zatrważająca jest ilość ziejących nienawiścią wykopków na tym tagu. To ciągłe podkreślanie jaki to inwestorzy popełnili fakap, jak to wybitnie się wygłupili inwestując w GME. Do tego bezustanne podś#!$%@? jak to teraz muszą siedzieć w depresji i przeżywać stratę każdej włożonej złotówki. Takie bzdury pisać może jedynie zakompleksiony szaraczek tyrający w jakimś korpo za stawkę pozwalającą przeżyć jedynie od wypłaty do wypłaty.
Ktoś kto podjął się inwestycji w tak ryzykowne akcje, zapewne robi to regularnie, liczy się z ryzykiem i straty wlicza w koszt wszystkich inwestycji sumarycznie wychodząc na plus. Ja tu widzę raczej ludzi przedsiębiorczych, którzy potrafią wyrwać się ze swojej strefy komfortu i zdać się na emocjonalny roller coaster. Chciałbym też zauważyć, że w życiu finalnie dorabiają się ludzie podejmujący inwestycyjne ryzyko, a nie internetowi malkontenci i zawistnicy. Hold.
#gielda #gme
smutny_przerebel - Zatrważająca jest ilość ziejących nienawiścią wykopków na tym tagu...

źródło: comment_1612370986cozeQdxRZWOfNPtG1SZeIY.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
Ktoś kto podjął się inwestycji w tak ryzykowne akcje, zapewne robi to regularnie, liczy się z ryzykiem i straty wlicza w koszt wszystkich inwestycji sumarycznie wychodząc na plus


@smutny_przerebel: #!$%@?, dzieciaki pożyczyczyły hajs od matki, zielonki się zapożyczyły u somsiada i babki renty bo wizja milionowych zysków raz się tylko trafia a ty piszesz o przedsiębiorczości? Z przedsiębiorczością to nie ma nic wspólnego. To je #!$%@? głupota i szybki przepis
  • Odpowiedz
Ktoś kto podjął się inwestycji w tak ryzykowne akcje, zapewne robi to regularnie, liczy się z ryzykiem i straty wlicza w koszt wszystkich inwestycji sumarycznie wychodząc na plus. Ja tu widzę raczej ludzi przedsiębiorczych, którzy potrafią wyrwać się ze swojej strefy komfortu i zdać się na emocjonalny roller coaster. Chciałbym też zauważyć, że w życiu finalnie dorabiają się ludzie podejmujący inwestycyjne ryzyko, a nie internetowi malkontenci i zawistnicy. Hold.


@smutny_przerebel:
smutnykojot - > Ktoś kto podjął się inwestycji w tak ryzykowne akcje, zapewne robi to...

źródło: comment_1612371789q774R9Me0ZKTNwZnkpzfrk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@smutny_przerebel: No mnie to śmieszy, najpierw gorące zawalone memami o leszczeniu grubasa, rozkminy kto kupi jaką wyspę za ten niesamowity hajs który zarobi na tym gme tylko przedtem pytanie jak szybko zrobić konto na revolucie, a teraz wielcy inwestorzy ze zdywersyfikowanym portfelem którym nawet brewka nie drgnie gdy traci.
Najpierw wy śmialiście się z maklerów melwinów po oksfordzie jak to ich nie przechytrzycie, teraz z was się śmieją inni, taki
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel: To są niedowartościowani ludzie dla których porazka innych to chwila chwały, bo chociaż przez moment inni mają smutno i #!$%@?, jak oni przez cały czas. No i warto dodać, że GME najpewniej potoczyłoby się zupełnie inaczej, gdyby brokerzy nie odebrali ulicy możliwości kupowania akcji, co jest bardzo brudną zagrywką i jasnym sygnałem, że giełda jest dla grubasów, a nie dla takiego śmiecia jak ty i ja. I teraz taki
  • Odpowiedz