Wpis z mikrobloga

Zostawiam sobie akcje #gme nie na żadnego szortakłiza tylko jako dowód mojej ignorancji.

Czy dużo straciłem? Zyskałem. Od początku hypu kazda wolna chwile poświęciłem na naukę podstaw inwestowania, zasad funkcjonowania gieldy, poroduktow które są dostępne, tego jak działają podstawowe mechanizmy, a przede wszystkim wiem czego nie wiem i ile jak się tego nauczę.

Wiec jeśli jesteś w takiej samej sytuacji jak ja - szukaj profitu! wiedza Polaków o instrumentach finansowych jest niewielka. A szkoda! Wystarczy zobaczyć jak inflacja zjada nasze złotówki, może warto zdywersyfikować nasz kapitał i w ten sposób osiągnąć zysk? W najgorszym wypadku tylko się czegoś nauczysz!
#gme #gielda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luczexx: A ja uważam, że poza wiedzą typu, że można kupić sprzedać, akcję rosną i spadają, a i podatek trzeba zapłacić, nie zyskało się na GME nic. To jest wyjątkowa sprawa. Cała reszta akcji działających normalnie, w gruncie rzeczy powoli idzie do góry.
Przeciętny nowy akcjonariusz nie wyniesie z tego nic, co pomogłoby mu optymalizować zyski.
  • Odpowiedz