Wpis z mikrobloga

Cześć posiadam klawiaturę SPC Gear GK630K Tournament Kailh Brown i jako że nie lubię gdy całe osiedle, rodzina lub śpiąca nieopodal dziewczyna zrywa się po zmroku bo men se klika, to chciałbym ją w miarę możliwości wyciszyć. (Klawiaturę, nie różową) Znacie jakieś sposoby? Uprzedzając, tak kupił se mecha i narzeka, proszę bardzo, napisane już nie musisz tego wytykać.
Oczywiście wcześniej coś tam oglądałem na yt i planuję wypełnić przestrzeń wewnątrz pianką, może jakieś oringi choć słyszałem że efekt jest niewiele wart, no i smarowanie.
#klawiaturamechaniczna #klawiatura #pytanie #pcmasterrace #informatyka #komputery #elektronika #pc
Patol0g - Cześć posiadam klawiaturę SPC Gear GK630K Tournament Kailh Brown i jako że ...

źródło: comment_1612346346PtCxukAjuv2LTTnEWoH2Av.jpg

Pobierz
  • 14
@Patol0g: Pianka i smarowanie poprawi odczucia z pisania i zmieni dzwięk na lepszy, szczególnie pianka. Ale nie nastawiałbym się, że wyciszy dzwięk. Ewentualnie kup jakąś tanią i cichą membrane którą po zmroku będziesz używał.
@gust4v: tylko że cichszych nie będzie. Brown mają tylko bump którego nie słychać, cały dźwięk jest przez dobijanie do dna

@Patol0g: wg mnie możesz spróbować oringi, trochę jednak dają, miałem je na niebieskich (co było bez sensu) i wyciszały dobijanie. Kolejną opcją jest nauczenie się tzw "touch typing" czyli piszesz tak żeby tylko "przeskoczyć" poza "bump" i nie dobijasz do końca. U mnie to działa, piszę trochę wolniej ale da
"touch typing" czyli piszesz tak żeby tylko "przeskoczyć" poza "bump"


@Niles: Pomyliło Ci się coś, Touch Typing to styl pisania bezwzrokowego, w którym każdy palec odpowiada za konkretne klawisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Patol0g: bodajże Radyjko na YouTube miał filmik o wyciszaniu mechaników.
Sam jak już to bym wolał swoje stanowisko odgrodzić od śpiącego partnera lub przenieść się do innego pokoju, niż na siłę zmieniać dźwięk mechanika. Szczególnie, że aż tak głośne to te brązowe nie są. xD