Wpis z mikrobloga

@raulpwnz: Ten dźwięk, akustyka mi przypomniała akcję z dawnych lat. Byłem ministrantem i na jakiejś mszy czy na pogrzebie kiedy szliśmy na cmentarz ktoś się wbił na głośniki. Nie wiem czy jakieś CB Radio, czy krótkofalówki czy policja albo straż pożarna. Ksiądz sobie śpiewa te swoje pieśni a tu nagle jakiś facet wbija się na głośnik. Ministrant "techniczny" który niósł głośnik od razu go wyłączył. Pewnie to nie był pierwszy
  • Odpowiedz
@raulpwnz @Avil: @bartdziur: Bawi Was to? Za sam ten bełkot powtarzany na piekłu kobit, burdy, demolki i tęczowe flagi (które dalej nie wiem co mają wspólnego z aborcją?), jakoś nie poparłbym prywatnej zbiórki, która jawnie mówi, że popiera aborcję na żądanie, a jednocześnie zbiera na wcześniaków... Widać od razu, że to sprawa polityczna, a nie światopoglądowa. Polecam skupić się na proteście wobec realnych problemów - zamknięte firmy,
  • Odpowiedz
w takim razie polecam p----------y + pigułki, spirala i dla partnera wazektomia i natychmiast problem aborcji zniknie


@Tino: nie wiem czy zauwazyles, ale protest w wiekszosci jest o zmuszanie kobiet do rodzenia dzieci z wadami letalnymi. Ludzie chcieli dziecko a pambuk dal im dziecko na przyklad z niewyksztalcona czaszka. Rozumiem, ze problem wad letalnych chcesz rozwiazywac prezerwatywami? Jesli tak to gratuluje intelektu
  • Odpowiedz
@bartdziur: Jeśli decydujesz się na dziecko, to akceptujesz nie tylko ryzyko potencjalnej choroby, ale również poronienia czy powikłań lub śmierci matki podczas porodu bądź śmierci dziecka niedługo po urodzeniu. Kobieta według prawa dalej może usunąć takie dziecko, wystarczy, że powie, że została zgwałcona i nie zna sprawcy - wciąż zgodnie z prawem dziecko powinno zostać wyskrobane. W czym więc widzisz problem? Że formalnie nie można tego zrobić? Dzisiaj byłem na
  • Odpowiedz
Jeśli decydujesz się na dziecko, to akceptujesz nie tylko ryzyko potencjalnej choroby, ale również poronienia czy powikłań lub śmierci matki podczas porodu bądź śmierci dziecka niedługo po urodzeniu.


@Tino: odpisze hipotetycznym przykladem. Decydujesz sie na operacje serca, ktora jest obarczona pewnym ryzykiem. Niestety to ryzyko jest wieksze w Polsce niz w np. Niemczech poniewaz w Polsce nie wolno uzywac transfuzji podczas operacji bo pambuk nie pozwala.

to ze decyduje sie na dziecko nie znaczy ze chce zeby urodzilo sie martwe lub umieralo w meczarniach kilka godzin po porodzie, gdzie moglo zostac poddane aborcji kiedy nie mialo nawet ukladu
  • Odpowiedz
@bartdziur: Akurat empatii mam sporo, uwierz mi na słowo :) Powiedz mi tak zwyczajnie, bo sam nie mogę mieć dzieci, ale gdybym nawet mógł, to na pewno bym się na nie nie zdecydował obecnie - jeśli masz partnerkę, jesteście długo razem, decydujecie się świadomie na dziecko, ona zachodzi w ciążę, cieszycie się i nagle okaże się, że ono jest chore (sprawdź prawdopodobieństwo takich powikłań), to z tych początkowych wyobraźni o
  • Odpowiedz
i nagle okaże się, że ono jest chore (sprawdź prawdopodobieństwo takich powikłań), to z tych początkowych wyobraźni o kochanym i najszczęśliwszym małym człowieczku które wychowasz, zaopiekujesz się, zatroszczysz i nauczysz wielu rzeczy, zrobisz odpad medyczny, bo jednak nie spełnia Twoich oczekiwań?


@Tino: urodzenie sie bez mozgu czy z inna wada letalna to nie jest "brak spelnienia moich oczekiwan". To potworny koszmar i nie wyobrazam sobie jak straszna jest to trauma psychiczna dla rodzicow. Ale z pelna odpowiedzialnoscia podjalbym decyzje o aborcji bo nie chcialbym, zeby to dziecko cierpialo nawet minuty po urodzeniu. Bo urodzenie sie np, bez czaszki oznacza potworne cierpienie tego dziecka. Aborcja, kiedy nawet nie ma ukladu nerwowego nie.

serio, nie mozesz sprowadzac wad letalnych do "nie spelnia twoich oczekiwan". To prymitywna
  • Odpowiedz
@bartdziur: Powiedz mi, zarzucając mi brak empatii - sam jesteś wrażliwy? Bo takie odnoszę wrażenie, że nadto wrażliwie patrzysz na pewne rzeczy. Osobiście nie lubię ludzi nadwrażliwych i samemu nie chciałbym takiego dziecka.
  • Odpowiedz
Ciemnota , dziadostwo , klecha niedouczony i banda zjebow słuchających pedofila w sukience

Zamia na WOŚP te bałwany dadzą na tace , każdego z---a co daje na tace zamiast na WOŚP powinno się leczyć w kościele !!!!
  • Odpowiedz