Wpis z mikrobloga

Reddit - chłopaki, jedziemy z nimi, trzymać to, wspieramy się, nie puszczać, teraz nie się sprzedawać + analizy, wnioski
Wykop - i co cebulaki? xDDD nie zarobili? xDDD mówiłem w niedziele na obiedzie u babci, że to się nie da, bo dorobić się da tylko w fabryce azbestu, wiem bo dziadek, tak dorobił się raka

ha tfu pluje na Was zawistnicy, nawet jeżeli utopimy, to tylko pokazujecie waszym podejście, że dajecie przyzwolenia na takie krzywe akcje xD

#gielda
  • 16
  • Odpowiedz
@hashus: To jest właśnie nasza narodowa mentalność, ciekawe z czego to wynika ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tak jakby uwięzić grupę ludzi i po kilku dniach rzucić im broń i powiedzieć kto pierwszy pozabija innych wyjdzie wolny. Nasi by się rzucili na broń i bez zastanowienia by to zrobili, WSB wzięli by broń i strzelili agresorowi w łeb...
  • Odpowiedz
@hashus: Czekaj... Czyli mówisz, że populacja Wykopków sprawiła, że kurs GME spadł? Tych Wykopków? Przecież kupujących akcje można zliczyć na palcach.

Najwidoczniej chłopaki z Reddita nie wspierali się aż tak, skoro akcje spadły mocno w dół.
  • Odpowiedz
@hashus: posłuchałbyś wykopków, to przynajmniej miałbyś mniejsze straty. Ale dalej poklepujcie się po ramionach z chłopakami z reddita xD
  • Odpowiedz
@hashus: ludzie bez perspektyw na reddit: lol yolo 10k oszczędności życia na gme, i tak nie mam opcji na emeryturę
Ludzie bez perspektyw na wykop: hehe mówiłem że spadnie hehe banka, piramida, tulipany, kurla jutro znowu na 6 do januszexu
  • Odpowiedz
@hashus: Tutaj świetnie pokazuje się narodowa miłość do bliźniego. Nic tak nie napędza "polaczka" jak gdy sąsiadowi dzieje się źle.
  • Odpowiedz