Wpis z mikrobloga

Hejka szukam fajnego divera, podoba mi się Aquis taki jak na pic rel, jest nawet dostępny w sklepie Dolinski, chciałem zapytać czy to jest właściwe miejsce w którym kupuje się Orisy? Pytam głównie pod kątem ceny bo te zegarki i tak są sporo tańsze niż na stronie producenta

Ewentualnie coś w zbliżonej estetyce do tego Orisa? Nie jestem specem więc będę wdzięczny za sensowne rekomendacje, nie musi mieć 43,5 mm może być mniejszy

Thx

#zegarki
kyloe - Hejka szukam fajnego divera, podoba mi się Aquis taki jak na pic rel, jest na...

źródło: comment_1612271059Blf4CBPMDWB7LViLIiAJln.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@kyloe: Orisy są super
Zobacz też na Christopher Ward
Ceny w polskich sklepach zazwyczaj są uśrednione, możesz spróbować poszukać np. na chrono24, często w niemieckich sklepach widuje tańsze zegarki, za którymi się rozglądam
  • Odpowiedz
@kyloe: doliński jest dobrym sklepem, mają nawet dwa salony we Wrocławiu. Pamiętaj, że u Dolińskiego też możesz negocjować cenę. 10% spokojnie, może nawet 20%, a jeśli coś jest leżakiem, to więcej.
  • Odpowiedz
@kyloe mi zaproponowali w zegarownii ofertę cenowo taka sama jak u dolinskiego plus raty 0% na 41.5. Na którejś z grup FB ciut taniej ktoś miał takiego nowego aquisa na sprzedaż
  • Odpowiedz