Wpis z mikrobloga

@Iskaryota: Wczoraj byłem atakowany przez wybitnie agresywną i obrzydliwą wariatkę. Aż się skończyły zgłoszenia bo modki musieli usuwać każdy jej kolejny komentarz. Chciałem ich wyręczyć skoro na mirko mogę. Wiesz jak agresywna jest faszystowska lewica ostatnimi czasy.
Jeśli jesteś kulturalniejszym demagogiem, romansujący z ideami cywilizacji śmierci niż ona to nie będę ci usuwał ale w sumie zostań sobie tam gdzie ktoś łyknął te propagandę.
@Rogalwpiekarniku: Ojj, biedny człowieczku. Przyjrzyj się logu SS, bo domyślam się, że do tego pijesz, potem przyjrzyj się logu czerwonej błyskawicy (bo rozumiem, że to usunąłeś), a potem zerknij jeszcze na:
1. logo szarych szeregów
2. (dawne) logo Poczty Polskiej
3. ostrzeżenie o urządzeniu elektrycznym
4. spójrz za okno w czasie burzy
5. dudeł też pozuje w stroju z błyskawicą. To też faszysta?

celowo wzorowanych na faszystowskich


@Rogalwpiekarniku: źródło?

Co ciekawe - błyskawica, którą ma dudeł, błyskawica ze strajku kobiet, błyskawica na urządzeniach elektrycznych - te wszystkie są do siebie podobne. Są ostro zakończone, długie. A podwójna błyskawica SS nie jest ostra, jest ścięta i krótka. Najbardziej do niej zbliżona jest błyskawica w logo Opla. Rzekome wzorowanie się na symbolu SS promują pisowskie i kościelne media. Równie dobrze można by zarzucić poczcie polskiej, że
husky83 - > celowo wzorowanych na faszystowskich

@Rogalwpiekarniku: źródło? 

Co...

źródło: comment_1612351597d0eGZAyNQ70ITeG2FNNPNr.jpg

Pobierz
@husky83: Ostatnim zdaniem zaprzepaściłeś szanse na mojego plusa :P Nie, nie można wysnuć takich wniosku∑ nie będąc manipulatorem.
Symbol jest inny. Ale rozpisałeś się tyle, że byłem szczerze zainteresowany.

Dzięki za nowe zdjęcie dudeła na ołtarzyk. Gościu ma genialną facjatę :D
Nie, nie można wysnuć takich wniosku∑ nie będąc manipulatorem.


@Rogalwpiekarniku: Dokładnie! Tak samo jak nie można porównywać czerwonej błyskawicy do podwójnej błyskawicy SS.
Czy symbol jest inny? No nie wiem. Jest czerwona błyskawica? Przypomina tą ze strajku kobiet? Na pewno bardziej niż ta ze strajku kobiet przypomina błyskawicę SS
@husky83: Ja mówię tylko za siebie. Mi przypomina. Mi się kojarzy jednoznacznie. Te same żądania. Te same metody. Ten sam typ ludzi. Kontekst.
Jestem na 200% przekonany ze projektowany był w celu maksymalizacji krzywdy odciskanej na narodzie polskim. Mało tego jestem przekonany, że po zużyciu będzie podawany jako przykład faszyzmu pełzającego w Polsce przez mocodawców osób aktualnie posługującym się nim. Wrogich Polsce mocodawców, ofc.
Ja dziękuje za takie rzeczy w przestrzeni
Te same żądania.


@Rogalwpiekarniku: Hitler zakazał aborcji dla Niemek, lel. Tak jak polski rząd zakazuje jej dla Polaków. Czyli jeśli komuś bliżej to Hitlera to PiS-owi i Konfabulacji. xD

Te same metody.


Ktoś tu spał na lekcjach historii. Czy może XX wieku jeszcze nie przerabialiście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten sam typ ludzi.


Autorytarna prawica vs. egalitarna lewica, dokładnie ten sam.

Kontekst.


Dokładnie ten sam. ( ͡
Hitler zakazał aborcji dla Niemek, lel. Tak jak polski rząd zakazuje jej dla Polaków. Czyli jeśli komuś bliżej to Hitlera to PiS-owi i Konfabulacji. xD


@reynevayen: Ale zachęcał do niej polki. Brzmi znajomo? Morda Lumpard? Mówi to coś panu?
Reszta twojego posta poniżej minimalnego poziomu.
Ale zachęcał do niej polki. Brzmi znajomo?


@Rogalwpiekarniku: Wciąż nie. Podobnym do sytuacji, gdzie rząd X zakazuje aborcji kobietom narodowości X jest sytuacja, gdzie rząd Y zakazuje aborcji kobietom narodowości Y, a nie kobietom nadowości Z.

Reszta twojego posta poniżej minimalnego poziomu.


Ja wiem, że to żadne wyżyny, ale niżej ciebie nie zszedłem, luz. xD
Ja wiem, że to żadne wyżyny, ale niżej ciebie nie zszedłem, luz. xD


@reynevayen: Nie wątpię, że tak uważasz. Jednak to ty popierasz mordowanie bezbronnych ludzi faszystowskimi metodami. Modlę się za twego ojca, że nie pozwolił twojej matce ciebie wyskrobać. Dzięki temu masz czas by szukać mądrości. Powodzenia na ścieżce.