Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Długo zastanawiałem się czy napisać no ale pomysłów mi brakuje może coś pomożecie.
Otóż choruję na schizofrenię ale sama choroba nie jest tu problemem, od ponad 2 lat żadnych psychoz, stabilnie na lekach, plus psychoterapia raz w tygodniu.
Tylko, że chcę wrócić do pracy, a żeby to zrobić muszę zacząć wstawać o normalnej porze, bo obecnie o której bym się nie położył to pobudka przed 14:00 jest poza moim zasięgiem. W dzień żadnej senności nawet gdy się kładę jestem mało senny ale zasypiam normalnie.
Próbowałem już sposobu z kilkoma budzikami i nie działa, dużo wody przez snem też nic nie daje. Po prostu rano jestem jak trup nic mnie z łóżka nie uniesie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60187f605e3a1c000abb455d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem, o ile twój stan psychiczny na to nie wpływa. Ale może po prostu masz rozstrojony zegar biologiczny? To nie jest tak, że przestawisz się w tydzień. Niektórzy potrzebują na to sezonu. Może jakaś rutyna Cię postawi na nogi? W sensie: budzik > prysznic > śniadanie > kawa. Codziennie ta sama godzina. No i dbanie, żeby przed pójściem spać nie patrzeć w ekran, nie słuchać głośno muzyki tylko się
OP: @Kerrigan: biorę zastrzyk LAI, raz na miesiąc, także godzina brania nie jest tutaj problemem. Oprócz tego lit (rano i ok 19:30) i depakine chrono (tez rano i 19:30; z tego co prawda mialem zrezygnowac, po ostatniej rozmowie z lekarzem ale narazie planuje brac dalej poczekam do czerwca).
@Matemit:
@kt13:
nocki/popołudniówki raczej odpadają, poza tym ja pracowałem biurowo początkowo chodziłem do firmy później zdalnie i wołałbym pracować dalej
OP: @Johnny
Ja miałem takie 2 tygodnie, że wstawałem normalnie ale jakoś teraz brakuje mi dyscypliny, leki pewnie nie pomagają ale wątpię by dużo przeszkadzały (oprócz depakine, ale o tym już pisałem).
@well_being: odpada, rzadko piję kawę a tym bardziej nie wmuszę w siebie rano jednej.
@Negatyf: taki jest plan mojego lekarza, ale na razie chcę z tym poczekać.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: