Wpis z mikrobloga

No i stało się, monitor mi wysiadł ( ͡° ʖ̯ ͡°) polećcie coś na szybko w cenie 700-800zł, maks 24 cale, full hd i fajnie jakby był 144 hz. Głównie uzywam do przeglądania neta, czasem filmy i seriale, z gierek głównue wow obecnie ale w jakiegoś csa czy warznone też mi się zdarzy poklikać więc fajnie jakby miał niski czas reakcji.
#pcmasterrace
  • 10
@ShadyTalezz: https://www.x-kom.pl/p/605504-monitor-led-24-benq-zowie-xl2411k-czarny.html uzywam go od nowosci tylko na ps4 wiec nie powiem jak dziala tutaj to 144hz ale obraz jest calkiem spoko. masz pare trybow pod gierki chociaz ja i tak korzystam z movie bo obraz jest najbardziej “neutralny”. + jesli zalezy ci na regulacji ustawienia katu nachylenia i ogolnie pozycji monitora to chyba nic lepszego nie znajdziesz (sory ale dopiero po napisaniu kometarza sprawidzilem w jakim przedziale szukasz, ale moze
Za 800 zeta to masz średni monitor 60 hz a ty byś mile widział 144 xD 300 Hz od razu


@L3gion: @ShadyTalezz: kilka miesięcy temu dorwałem AOC 24G2U za 800zł: 24", piękny IPS, 144hz, 1ms, 1080p i polecam mocno. Dodają nawet displayport i hdmi w zestawie.