Wpis z mikrobloga

Panowie, ale powiedzmy sobie to jasno, w Legii jest problem instytucjonalny. Bo ja nie kupuję takiego, za przeproszeniem, pieprzenia, że zabrakło gdzieś tam świeżości, że zabrakło zgrania, że dyrektor to, że prezes tamto. Nie. Panowie, ja się pytam, po co ten Dubaj, po co te drony, po co te instagramy i fejsbuki? Kowal, przypomnij nam, gdzie wy jeździliście z Legią na zgrupowania. Nie, nie Wojtusiu, nie chodzi mi o spotkania integracyjne. (Kowal, Borek i Smokowski śmieją się przez dwadzieścia sekund). Zgadza się. To były góry, czy to były inne miejsca w których nie było miejsca na lanserkę, na zdjęcia, na zakupy w galerii handlowej czy zwiedzanie Burj Khalify. Ktoś tutaj zapomniał, że w zgrupowaniach chodzi o pracę, o wyrobienie pewnych mechanizmów, o naładowanie przysłowiowych baterii na resztę sezonu. Gdzie trenował Robert Lewandowski na początku kariery? Jak ktoś ma tu (wskazuje na skroń) to będzie trenować w mrozie, zamieci, na śniegu, na lodzie. I takie coś buduje morale, buduje zespoły. Ja czegoś takiego w Legii nie widzę. To jest ta drużyna na miarę fazy grupowej Ligi Europy?

#kanalbekowy #kanalsportowy #pilkanozna #misjafutbol
Pobierz PanKompromitacja - Panowie, ale powiedzmy sobie to jasno, w Legii jest problem instyt...
źródło: comment_1612184626wRcKXCXyx17iEzHz97gZ8o.jpg
  • 7