Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie @mirkowyzwania:
a) Sprawdź jakie zapotrzebowanie kaloryczne jest odpowiednie dla Twojego organizmu. Przygotuj tygodniowy plan żywieniowy, który je spełni, a nawet dzięki ujemnemu bilansowi pozwoli wejść pozytywnie w Nowy Rok i zrzucić parę kilogramów przed wiosną.
b) Zrób szalik na drutach lub szydełku.
c) Posprzątaj w swojej szafie - sprawdź czy nie masz jakichś ubrań, których nie nosisz, które mógłbyś oddać do PCK, żeby uboższe osoby mogły z nich skorzystać.

Hej wszystkim,
Jako, że dość dbam o zdrowie i jestem już po sprzątaniu szafy wybór musiał paść na szalik! Co więcej miało być trudno a ja jako, że mam 2 lewe ręce do precyzyjnych rzeczy to pomyślałem, że będzie zabawnie.
Było do czasu kiedy zacząłem. Wujek google > jak zrobić szalik na drutach lvl beginners > wypad do pasmanterii > uzgodnienie kolorów z różowym > włóczki + igły = 66 blaszki ( ͜͡ʖ ͡€)

Odpalam filmik > obejrzane 33x > coś w końcu wychodzi > dupa, trzeba rozplątać bo źle (,)

coś chyba jednak wychodzi tylko, że jakoś brzydko, ale pani z filmiku mówi, że początek zawsze jest brzydki wiec elo jedziemy dalej.

Prawie codziennie od 30mintu do czasem dwóch godzin dziergałem dziergałem. Co chwila jakieś pomyłki, tu pęcherze na palcu wskazującym lewej ręki (wtajemniczeni w ścieg francuski kumają o co chodzi ( ͡ ͜ʖ ͡))

Ogólnie podsumowując coś tam wyszło, do praktycznego szalika to daleko, bardziej mi to pasuje jak wycięty kawałek swetra :D
Dla chcących zacząć dziergać 2 rady:
-> jeśli nie masz zdolności manualnych > nie zaczynaj :D
-> jeśli nie masz zdolności manualnych i dużego samozaparcie > j/w
Podsumowując:
zabawa na chwilę spoko ale trzeba mieć dużo cierpliwości i "pooglądałem" a w zasadzie bardziej posłuchałem sezon serialu na netflixie (18 odcinków x 45 minut)
P.S.
dzięki @mirkowyzwania za genialnego mema!
teju06 - #mirkowyzwanie @mirkowyzwania: 
a) Sprawdź jakie zapotrzebowanie kaloryczne...

źródło: comment_16121806167nzCgh9Rlga51e7YxqRnAC.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz