Wpis z mikrobloga

  • 2
@bubr32 takie towary pozwrotowe się do outletu daje, a nie na półkę. Tak robią cywilizowane sklepy na zachodzie (choćby Amazon), X-kom nawet też tak robi.
  • Odpowiedz
@R4vPL: ne dawaj ręki bo będziesz piratem. Nie pracuję tam ale pracowałem w wielu sklepach i tak właśnie się robiło. Outlet to zawsze były towary uszkodzone i przez to przecenione ale macany towar wraca do pudełek
  • Odpowiedz
@Wielki_Ciezki_Slon: Bo nie można ich zwrócić, ale bez problemu uznają rękojmie/gwarancje, ja ze słuchawkami z ich sklepu mam same dobre doświadczenia, dwa razy od ręki wymienili na nowe, a raz wysłali do serwisu i dostałem zwrot pieniędzy.
  • Odpowiedz
@bubr32 @zdechly_jez
Kolega mówił o niedziałających słuchawkach, czyli wadliwym towarze, który sklep ma obowiązek od niego przyjąć w ramach rękojmi lub odesłać do producenta w ramach gwarancji. Nie mówimy o sytuacji, w której klient się rozmyślił, być może kolega nie wiedział po prostu na co się powołać. Tak, czy inaczej, miał prawo po swojej stronie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brakloginuf: kuzwa jak bym opisała swoje doświadczenie. Kupiłam za gotówkę telefon po jakimś czasie mi się strzaskał wyświetlacz, niby mam gwarancje ale nie pamiętam czy brałam tą dodatkową gwarancję z ochroną ekranu czy nie napisałam maila na infolinię to nie odpisali a za to producent telefonu na przypadkowy komentarz odnośnie tej awarii sam do mnie napisał w wiadomości prywatnej na FB i wysłał namiar na ich serwis gdzie zrobią mi
  • Odpowiedz
@misja_ratunkowa: On chciał zwrócić towar a nie go reklamować. Na gwarancję/rękojmie możesz jak najbardziej ale nie możesz kupić szczoteczki, umyć zęby i oddać bo oddać możesz tylko coś co nadaje się do ponownego sprzedania chyba, że kupiłeś przez neta wtedy możesz oddać do 14 dni towar noszący ślady użytkowania.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: Mediaexpert szkalujecie, a reklamacji w morele.net nie doswiadczylsicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dorszcz: przeciez cos o morelach pisalem juz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kub54: tak samo morele. M.in. kiedys odpakowane i pekniete szklo do iphone mi przyslali, a specjalnie kupilem wtedy najdrozsze aby bylo jak najlepsze ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: jasne że nie ale oddając na rękojmię w pierwszym roku masz o wiele lepsza pozycje. Prawie jak na pieska... To ty ruchasz a nie jesteś ruchanym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz