Wpis z mikrobloga

Siemano mirasy i mirabelki , za dwa dni mam spotkanie z nowo poznana dziewczyna i jest mały problem otóż ona jest wyższa o 2cm XD ( karzeł here ), wiem ze napewno nie przyjdzie w butach na obcasach itd , ja zawsze mogę zalozyc airmaxy to różnica powinna się wyrównać. Najlepsze jest to ze jest świadoma mojego wzrostu to chyba mityczna szara myszka dla anonka. Co robić ? moze ktoś miał podobne sytuacje ? #tinder #badoo

Szybka ankietka

  • Idz normalnie może nie będzie wstydu 63.9% (106)
  • Odwołaj spotkanie i płacz w piwnicy 18.1% (30)
  • Ta osoba to fake a mi wytną nery 18.1% (30)

Oddanych głosów: 166

  • 21
  • Odpowiedz
na allegro możesz kupić 2-3 cm wkładki które pasują do kazdego buta i nie widać że je nosisz, a koszują pare złotych, polecam coś takiego


@OddajButa123: no chyba trzeba być #!$%@?, żeby kupować wkładki podwyższające, żeby jaśnie p0lka zechciała zwrócić uwagę. Co Wy w ogóle #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem dziwy, że laskom #!$%@? jak robicie pod nie wszystko.
  • Odpowiedz
@OddajButa123: przyczyną tego, że im #!$%@?ło jest to, że dla cipy chłopy są w stanie zrobić wszystko. Nawet oszukiwać miarkę w oczach p0lki wkładkami. Gdyby mi ktoś zaproponował te wkładki, żeby być wyższym dla typiary to bym się zesrał ze śmiechu( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Ja się spotkałam z ciut niższym, i w dodatku młodszym :P nie zapomnę tych wakacji był niesamowicie uroczy :P jesteśmy teraz przyjaciółmi ;)
Ze strony kobiety mogę powiedzieć, ze niższych facetów kobiety w Tym ja najczęściej wrzucają do worka Friendzone :(
  • Odpowiedz