Wpis z mikrobloga

#fxtm #gielda #trading

Cześć,

Mam pytanie co myślicie o FXTM? Wybrałem go ze względu na dobre opinie na internecie oraz że względu na konto FXTM cent, gdzie wpłata minimalna to tylko 10$. Nie chce wplacać większych kwot, chciałbym się tylko sprawdzić. Zależy mi też na tym aby konto było w $.

Grałem już na kontach demo, czytam też książki o graniu na giełdzie. Myślę że najwyższy czas zacząć zagrać na prawdziwe pieniądze.

Niestety wymagany jest skan dowodu osobistego lub prawa jazdy(myślę o tej opcji ponieważ nie ma tutaj numeru serii dowodu - nie można wziąć kredytu- chyba że się mylę). Wymagany jest również dokument potwierdzający miejsce zamieszkania np. wyciąg transakcji na koncie bankowym. Trochę mnie to przeraża, ponieważ staram się nikomu nie udostępniać tak wrażliwych danych osobowych. Jedynym zabezpieczeniem przed skopiowaniem wydaje się dodanie znaku wodnego na skanie prawa jazdy. Co o tym myślicie? Proszę o pomoc bardziej doświadczonych, ja dopiero raczkuje w tym temacie.

Pozdrawiam
  • 8
@Rachel922: Mam tam konto od 2016 i na razie obyło się bez chwilówki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Złote czasy forexa skończyły się chyba w 2018 wraz z wprowadzeniem maksymalnej dźwigni na 30:1 kiedy prowizje znacząco wzrosły. Nie wiem gdzie mogą być lepsze warunki ale tam spredy są całkiem akceptowalne. Więc to raczej uczciwa firma.