Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 970
Lewakom jakoś nie pęka d--a kiedy Caritas robi jakieś kolonie dla dzieci czy paczki dla biednych.

Za to prawaki rokrocznie są zarzygane, osrane i zaplute z nienawiści do WOŚP, która zbiera na leczenie dzieci i osób starszych.

Mmmm katolickie miłosierdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wosp #bekazprawakow
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@merciless85: No to jest złe ale jakby nie WOŚP to już widzę jakby coś się w służbie zdrowia zmieniło.
Dobrze to widać dzisiaj gdzie zamiast na onkologię wolano dać na TVP, a potem zamiast kupić respiratory z normalnego źródła woleli kupić od handlarza bronią. Przecież jakby WOŚP taką akcję o------o to już tam CBA by miało pole do popisu, Owsiak byłby zawinięty przy świetle kamer a Ziobro krzyczałby o defraudacji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@merciless85:

Złem jest dotowanie NFZ poprzez fundację takie jak WOŚP


Ludzie dobrowolnie i świadomie przeznaczają swoje finanse na zakup sprzętu medycznego. W analogicznej sytuacji ktoś wspomoże remont kościoła, przeleje kasę na operację serca sąsiadce albo rehabilitację czyjegoś dziecka, czy też przekaże tablety dzieciom z bidula. Złem jest krzywdzenie ludzi, a nie pomaganie im.
  • Odpowiedz
Może poprosić o inny respirator przecież.


@andrzej-roman: Sprzęt przekazany szpitalowi jest własnością szpitala i ma służyć WSZYSTKIM.
Co innego jakby sobie swoje prywatne szpitale doposażali, ale nie może być tak, że w publicznym są jakieś podziały.
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: Tak należy do szpitala, ale wciąż WOŚP ma do niego prawa i jak uzna że sprzęt jest używany nie tak jak powinien to mogą odebrać, a były przypadki gdy WOŚP odbierał sprzęt bo szpital życzył sobie pieniążki za jego używanie od pacjentów.
Ale k-------m jest mimo wszystko widzieć sprzęt zakupiony przez WOŚP i jeszcze coś p-------ć na WOŚP że to złodzieje, że sprzęt widmo itd po czym liżą po
  • Odpowiedz
@su1ik: wiem że jest. Pisuar to ty masz w głowie xD
@Haramb3: Źle zrozumiałeś. Nie czepiam się WOŚP tylko sytuacji jakie stworzyło państwo Polskie. W normalnym kraju fundację nie powinny wspierać państwowej służby zdrowia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaroty: jestem katolikiem i Jurijowi Owsience zawsze wrzucę pieniądze na piękne inicjatywy jakimi są:
- handel Uranem z Czeczenami
- wskrzeszenie Adolfa Hitlera
- n-------i dla dzieci i młodzieży na przystanku Woodstock

Aa i dodam że u mnie proboszcz sam wrzuca i nie przegania ludzi ze skarbonkami WOŚP.
Nie generalizuj
  • Odpowiedz