Wpis z mikrobloga

Jak pojechałam do Kielc to przeżyłam większy szok kulturowy niż w Berlinie. Właściwie to w Berlinie bardziej szokuje brak jak mało różni się od zachodniej Polski xD. #kielce #berlin
  • 21
  • Odpowiedz
@paczelok: wszystko wyglądało jak wyrwane z lat 90, a ludzie zachowywali się jak jaskiniowcy.


Znam Kielce i jest tak jak piszesz ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie wiem jak jest teraz na dworcu ufo, ale przed remontem zawsze czułam się tam jakbym nagrywała urbex xD
  • Odpowiedz
@paczelok niestety nie zgodzę się. Mieszkałem dłuższy czas na Śląsku. Zawsze było gdzie się powłóczy po opuszczonych ruderach. W ck tego niestety nie było. albo nie wiem gdzie :/
  • Odpowiedz
no i w barze mlecznym kupiłam 2 porcje najdroższego dania za cenę zupy pomidorowej w Poznaniu.


tak bo bary mleczne w poznaniu mają ceny jak w restauracji xD
film z wrocławia dwie porcie obiadowe plus kompot 21 zł

@kaspil:
repiv - >no i w barze mlecznym kupiłam 2 porcje najdroższego dania za cenę zupy pomid...
  • Odpowiedz
@kaspil: dobrze ze nie poszłas do Dziadzi na cos slodkiego bo pewnie bys jeszcze po Sanepid dzwonila ( ͡° ͜ʖ ͡°) a poważnie to sa w Kielcach miejwca gdzie czas sie zatrzymal ale jest tez duzy progress i mnostwo ladnych i nowych budynków. Nie bedziemy Wrocławiem czy Krakowem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kaspil: Jestem z Kielc - jak pojechałem do Berlina to przeżyłem szok kulturowy - wszędzie pełno dziwaków na ulicach - faceci w kieckach, araby, goście z doklejonymi niebieskimi puszystymi ogonami.
  • Odpowiedz
  • 0
@kaspil To mało w tych Kielcach widziałeś bo to jedno z bardziej zadbanych miast wojewódzkich. Mnóstwo inwestycji infrastrukturalnych, wyremontowane całe Śródmieście, nowe budownictwo na wysokim poziomie, plus perełki jak Kadzielnica, czy Karczówka.
  • Odpowiedz