Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu ostatniego filmu u Urynowego Predatora pomyślałem co za kiep. Nie dość, że każdy wie o akcji z wkręceniem knura z tym aresztem, nawet major ogarnął, że ma go kręcić, to on udaje mądrego. Po drugie, o niczym innym jak o szkolnej czy swojej patologicznej przeszłości nie opowie i to w tak denny sposób, że jedno zdanie potrafi z 10 razy powtórzyć. No i te wyimaginowane afery na szkolnej, pierwszy raz pies aron pomyślał i zrobił dobrą akcję, pokazał (nie on pierwszy i ostatni) jaki knur jest socjopatyczny. 207 natomiast na temat wyimaginowanych autorów listów, donejterów, czy samych listów o szczurze które sam pisze, wie na pewno dużo. Jest dnem, nie ma już żadnych pomysłów na filmy, powinien zachować się jak dorosły człowiek, podziękować ludziom za prawko, auto, przyznać się, że pije i wracać na budowę, wtedy może otrzymałby krzty szacunku. A nie zapomniałem, że jak ktoś w niego napluje to mówi, że pada deszcz, mniejsza o większość 207 rest in piss and żółwik.

#mexicano #kononowicz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hcjwgh: Tucznikowi z Torunia kiedyś na streamie wyrwało się do jednego z donejtorów zdanie: "utrzymujesz mnie, jesteś frajerem". Jaroń niczego takiego nie powiedział, ale na pewno tak myśli.
  • Odpowiedz
@Hcjwgh no dokładnie tak! On powtarza jedno zdanie lub wyraź, jak taka stara baba na targu. Pomysły się kończą dla jego, więc on się tam modli o zdrowie knura, jak nikt inny !
  • Odpowiedz