Wpis z mikrobloga

Mam NIEPODWAŻALNE dowody na obalenie blackpilla. Otóż jestem obiektywnie 8/10 (pic rel). Według waszych dyrdymałów, kobiety powinny same do mnie zagadywać i mnie podrywać, a tak nie jest. Różowe zwracają uwagę głównie na dobrą gadkę i charakter.
Żałośni jesteście z tymi swoimi wymówkami. Beka z was
#blackpill #przegryw #heheszki
n.....k - Mam NIEPODWAŻALNE dowody na obalenie blackpilla. Otóż jestem obiektywnie 8/...

źródło: comment_1612037337fozxIJklvsuoTrPSAE7du6.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niedynamiczny_nieoskarek: Ja jestem 9/10 ale i tak nie ruchałem, bo wygląd nie ma znaczenia. Dopiero gdy przeczytałem książkę ,,Gra" Neila Straussa to dzięki sztuczkom pua i technikom NLS kobiety wskakiwały mi same do łózka. Byłem wyzwaniem, miałem silną ramę i social proof, bo laski rozpowiadały między sobą, że jestem j----a prima sort. Moim wingiem na baletach jest Szabelski, dlatego notorycznie mamy trójkąt na loży z chętnymi laskami HB 11/10
KontrproduktywnyAnalityk - @niedynamiczny_nieoskarek: Ja jestem 9/10 ale i tak nie ru...

źródło: comment_1612038544bMKc2y8B2DYRXEfK7CS4tL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: @niedynamiczny_nieoskarek: Ja jestem 9/10 ale i tak nie ruchałem, bo wygląd nie ma znaczenia. Dopiero gdy przeczytałem książkę ,,Gra" Neila Straussa to dzięki sztuczkom pua i technikom NLS kobiety wskakiwały mi same do łózka. Byłem wyzwaniem, miałem silną ramę i social proof, bo laski rozpowiadały między sobą, że jestem j----a prima sort. Moim wingiem na baletach jest Szabelski, dlatego notorycznie mamy trójkąt na loży z chętnymi laskami
makkpol69 - @KontrproduktywnyAnalityk: @niedynamiczny_nieoskarek: Ja jestem 9/10 ale ...

źródło: comment_1612043374feYyauT7gQqdKRza2uxO6U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Shatter oczy ofiary to nie jest zła koncepcja, gorzej że oceniane są pod względem powieka jest- ofiara, nie ma jej- łowca.
Trzaskowski nie ma projekcji a ma prey eyes bo ma dosyć wyłupiaste oczy które dają taki wygląd.
Skolei Max Hamilton ma sporą projekcje powieki, ale przez resztę cech oka nie ma prey eyes, hunter też nie, bardziej takie oczy cwaniaka.
  • Odpowiedz