Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lewusx: zwiększasz ilość wody kilka dni przed startem, a potem schodzisz aż do zera czy tylko odstawiasz X czasu przed?
Ja robiłem wagę pierwszym sposobem, ale to pod sporty walki, w bb pewnie inaczej żeby wygląd zachować.
  • Odpowiedz
@Asarhaddon: Oczywiście traktujmy wszystkich tak samo, w końcu każda osoba stosująca doping w przyszłości będzie tworzyła zbiórkę na leczenie swojej głupoty, prawda?

A co do zbiórki Wojtka, bo to miałeś na myśli pewnie, pewne jest że chorobę nerek wywołały/pogorszyły sterydy, nikt tego nie ukrywa, nikt też Cię nie zmusza do pomocy, żal Ci hajsu z cudzej kieszeni? Bo mi nie.
  • Odpowiedz
@JuneJohn: Częściej spotykaną metodą jest ta którą Ty używałeś, napędzanie diurezy, zwiększenie ilości sodu w diecie, a potem nagle ucięcie obu i diuretyk. Ja pod pierwsze zawody robiłem delikatniej, piłem po 5l dziennie, potem 3,5, dzień przed ważeniem 1,5l a potem aż do ważenia już nic.
  • Odpowiedz
@Lewusx: to ja bodajże 24h przed ważeniem już nie piłem, ale ja bez diuretyków więc musiałem dłużej. Przypuszczam, że gdybym dodał wtedy diuretyki to nie dałbym nawet rady wyjść do walki. Potem robiłem to już rozsądniej i lepiej przemyślanie.
  • Odpowiedz
@Lewusx: nie, nie wszyscy. Niektórzy pewnie tego nie doczekają, inni nawet nie będą mieli szansy na zbiórkę, bo nie będzie po prostu sensu. Wielu nie będzie tez miało bardzo poważnych skutków ubocznych. Znam środowisko sportów siłowych bo od 26 lat sam ćwiczę i wiem, co ci ludzie wyprawiają ze swoimi ciałami - nie chodzi mi o to, że żałuję Wojtkowi czy komukolwiek pieniędzy, którzy inni z dobrego serca przekazują na
  • Odpowiedz
@Asarhaddon: Cieszę się że nie jesteś kolejnym debilem bez jakichkolwiek argumentów, szanuje, co do przejawu skrajnej głupoty, również się zgadzam, ale to jest po prostu ciekawość i uzależnienie, widząc jak się rozwijasz jesteś ciekawy jak daleko możesz dojść, ile jest w stanie osiągnąć Twoje ciało, oczywiście że jest to głupie, ale dla małego % ludzi ma to tak duży sens że nie potrafią bez tego żyć, np. właśnie dla mnie
  • Odpowiedz