Wpis z mikrobloga

@FELIX90 zgłosiłeś mnie do administratora wykop.pl bo odpisać nie umiesz?
Poobserwuje twoje komentarze czy dalej naśmiewasz się z chorych. Chciałem się pośmiać razem ale ty nie umiesz. Umiesz tylko z chorych. Nie musiałem sobie nic wymyślać. Lubisz pośmiać się ze słabszych ale z innych już nie umiesz tylko zgłaszasz za obrażanie do serwisu lub straszysz psiarnią? A ty co robisz? Nie obrażasz tych ludzi?
@Sebotozaur: Ale co ty sobie ubzdurałeś typie? Oczywiście, że zgłaszam. Zgłaszam to po to, żeby mieć z czym pójść na policję, bo jestem już troszkę za duży, żeby szarpać się z internetowym psycholem, któremu wydaje się, że jest bezkarny i może w internecie grozić ludziom, stalkować ich i oczerniać bo coś sobie ubzdurał.
W tym wszystkim najzabawniejsze jest to, że nie walczysz ze mną a swoimi urojeniami.
Lecz się człowieku. Ty
@Sebotozaur: Współczuję ci choroby psychicznej ale zanim zacząłeś mieć epizod maniakalny z moją osobą w roli głównej, to nawet nie wiedziałem o twoim istnieniu. Uważam, że to ciężkie schorzenie i bardzo ci go współczuję aczkolwiek diagnozę wysuwam tylko i wyłącznie po tym co widzę od kilku dni jak próbujesz zwrócić na siebie moją uwagę.
@FELIX90 zacząłem ci utrudniać obrażanie innych i to cię zabolało? Magda nie ma najmniejszych szans odpisać na twoje durne komentarze. Nie wiesz nawet ile zadałeś cierpienia jej bliskim pisząc swoje "dowcipy". Przez takich typów jak ty ludzi czują się jeszcze gożej mimo osobistej tragedii
@Sebotozaur: jaka Magda, co ty #!$%@?, jakie obrażanie xD

Przecież ty niczego mi nie utrudniasz, teraz próbuję się dowiedzieć co ty masz w głowie i o co ci chodzi. Jakie dowcipy, czego się sapiesz do mnie gościu xD? Wrzuć proszę screena z tym o co ci chodzi, to może być ciekawe.
Jeszcze przeglądasz moje komentarze i wszystkie zgłaszasz xD. Serio coś z tobą nie tak.
@FELIX90 ty też łap plusa i pilnuj się. Bądź uprzejmy dla innych i ich nie obrażaj a nie będziesz musiał chodzić osrany. No i konto kilkunastoletnie na wykopie zachowasz. Z tą wycieczką do ciebie to sobie jaja robiłem ale to chyba nawet ty zaczaiłeś. Bez odbioru leszczu