Wpis z mikrobloga

@Pimenista: na niebieskiej taśmie to Flinstonowie drukują. Ogarnij sobie jakiś specyfik adhezyjny, chociaż lakier do włosów albo klej w sztyfcie (ale polecam od razu coś porządnego, przeznaczonego do druku 3d)
  • Odpowiedz
@Zrzyck: Próbowałem klej to trzymało przez pierwsze 5 warstw potem odklejało sie xD Chyba że źle aplikowałem. Rozumiem że bezpośrednio na szybę? Nasmarować na zimnym stole i czekać aż wyschnie? Czy nasmarować na gorącym i czekać aż wyschnie? A może nie czekać aż wyschnie?
  • Odpowiedz
@Pimenista: chłopie kup ten hegron, ja od kiedy go używam nie mam żadnych problemów z adhezją. Używałem już kleju w sztyfcie, który miał dobre wyniki ale robił duży syfu, różne lakiery do włosów, tu już słabiej. Hegron trzyma jak #!$%@?, a jak stół wystygnie to schodzi jak złoto. Ostatnio drukuje tylko petg, psikam zimy stół i grzeje do 65 i nic się nie odkleja. Odkąd go mam wykonałem przeszło 150 osobnych
  • Odpowiedz
Próbowałem klej to trzymało przez pierwsze 5 warstw potem odklejało sie xD


@Pimenista:

chlopie, jak ty masz problem, zeby PETG trzymalo sie szyby, to moze wypoziomuj stol dobrze albo umyj, zeby nie byl tlusty :D

Do szyby i PETG, to kleje sie dodaje, aby ZMNIEJSZYC adhezje, a nie ja zwiekszac :D
  • Odpowiedz