Wpis z mikrobloga

Wasze Ps5 też mają odpalony wentylator w trybie spoczynku? Niby nie jest głośny, ale ja go słyszę i mnie wku*wia. Na PS4 nic takiego nie miało miejsca. XSX miażdży pod tym względem pleja bo jest bezgłośne. Dodam, że nic się nie pobiera w tle na Ps5 gdy jest w trybie uśpienia.
#ps5
  • 14
  • Odpowiedz
@mikorys: w opcjach system -> power saving trzeba wyłączyć zasilacznie portów usb w rest mode, ewentualnie ustawić na 3h to po 3h się będzie całkowicie wentylator wyłączał. W sumie brakuje mi takiej szybkiej opcji przy włączaniu rest mode, aby wybrać czy ma przez 3h podtrzymywać jeszcze zasilanie USB wtedy gdy chcę naładować kontroler czy całkowicie je wyłączyć odrazu razem z wentylatorem
  • Odpowiedz
@mikorys: U mnie digital nic nie drgnie. Używam resta bardzo często i raczej bym zauważył.

Bardzo przydatna funkcja, ale cały czas szukam rzetelnych informacji na temat poboru mocy. Raz mówią kilka W, innym 40W.

Dodatkowo przydałoby się wyłączenie tego światła bo wkurza niepotrzebnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@fashq @mikorys u mnie PS5 w trybie spoczynku jest jakby wyłączona (wentylator się nie kreci), tylko świeci się pomarańczowy LED. Pomimo tego że mam ustawione zasilanie portów USB na 3h. To raczej problemów softu na niektórych egzemplarzach.
  • Odpowiedz
@gawix: A to ciekawe bo mam najnowszy update wgrany. A jakie napięcie wejściowe obsługuje twoja konsola? U mnie jest to 220-240V. Jak możesz to podaj też region na który konsola jest przeznaczona, obie te informacje można znaleźć na pudełki na dole. U mnie region to EU8.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gawix: to raczej wina wentylatora. Jak masz głośniejszy to niestety tak będzie.

@fashq: nie rozwali to za szybko baterii?? Ja zawsze ładuje tymi samymi parametrami jak na padzie są
  • Odpowiedz
@junoreactor: Spokojnie, baterii nie rozwali, bo jeżeli na padzie masz 5V 1500mA i podłączysz do ładowarki która ma 5V 2000mA to pad pędzie pobierał tylko 1500mA. Jeżeli natomiast podłączysz do ładowarki która ma 5V 1000mA to będzie pobierał tyle na ile pozwoli mu ładowarka czyli pewnie około te 1000mA no i będzie się wolniej ładował. W sumie prawdopodobnie wolniejesze ładowanie wydłuży żywotność baterii bo będzie się mniej grzała.
  • Odpowiedz