Wpis z mikrobloga

Mój #krakow taki piękny. Co prawda admini grup mogą sobie robić co chcą, ale fakt że nie obsługują osób z błyskawicą w tle jest dość żenujący. Gdybym administrował taką grupą, to nawet post samej Krysi Pawłowicz bym zamieścił, gdyby był istotny.
Wszystkie informacje i screeny wzięte z innej krakowskiej grupy, nie jestem autorem.

#protest
marcel_pijak - Mój #krakow taki piękny. Co prawda admini grup mogą sobie robić co chc...

źródło: comment_1611954473ENIKl11rTvMGneWZ1WSVNN.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcel_pijak: kartę ikea family moze sobie w ikea nową zrobić w dwie minuty na podstawie np. numeru telefonu. Jeden uj, po co szukać kogoś na spotted :D
Ja takich mam z 10 już :D bo zawsze zapominam...
  • Odpowiedz
xD beka ze spotted ale autor screena też ładnie odklejony od rzeczywistości. Za wszystkimi winami świata stoją heteroseksualni mężczyźni xD


@Nikczemny_Pomidor: ale czemu tak płytko myślisz? Przecież tu chodziło o to ze w takim razie nie obsługują kobiet (bo lwia część popiera akcję z błyskawicą) tyko samych facetów i powinni zmienić nazwę na związaną z gejami xD to był dobry pocisk ale jak widać zbyt złożony
  • Odpowiedz
@laik123: mogła to być wymiana zdań nawet z księdzem. Zgodnie z prawem można świadczyć usługi zgodnie z przekonaniami i odmówić ich wykonania, szczególnie że nie jest to funkcja publiczna (bo co do tej drugiej to nie ma prawa takiej odmowy). Nie zmienia to faktu że jest to proste, zero jedynkowe myślenie ze strony autorki
  • Odpowiedz