Wpis z mikrobloga

Myślałem, że obalenie PSG dłużej mi zajmie, ale już w drugim sezonie trochę zmniejszyli tempo i relatywnie dużo razy się potknęli xD

Druga kwestia, że chyba pierwszy raz udało mi się cały sezon przejechać bez przegranej. Lyon był blisko pod koniec sezonu, ale Livaković wyjął karnego i skończyło się remisem. Jestem niepokonany w lidze od ~połowy pierwszego sezonu.

Niestety Juventus wywalił mnie w półfinale w doliczonym czasie gry - narzekać na co nie ma, bo standardowo nie byłem w stanie ugryźć tego 3-4-3 xD

Pole do progresu jest duże, kwestia czy mi się nie znudzi. Zobaczymy.

#footballmanager #fm21
crewlove - Myślałem, że obalenie PSG dłużej mi zajmie, ale już w drugim sezonie troch...

źródło: comment_1611951387CLeRLhoOx8dndSqxwUPFJG.jpg

Pobierz
  • 6
@LordDockers: @Kristoffersson: Jeszcze jakby kogoś ważniejsze rzeczy interesowały.

Role zmieniam często jeżeli chodzi o napastnika - OPŚ - środkowych pomocników, zależy od personelu.

Z poleceń to kwestia linii (pressing częściej ustawiam indywidualnie dla najbardziej ofensywnych zawodników, tzw. split press). Jak nie mogę kogoś złamać, to trochę spuszczam ze smyczy zawodników, dochodzi jakiś counter-pressing czy early crosses oraz bawię się szerokością i tempem gry.

Wołam @Nemesh, bo po ostatnich rozmowach
crewlove - @LordDockers: @Kristoffersson: Jeszcze jakby kogoś ważniejsze rzeczy inter...

źródło: comment_16119545713ZrZPEG5q1fvCJyYJRkCi4.jpg

Pobierz
@crewlove: Ale Ci się zgrywają. U mnie zgrywali się tylko dobrzy kumple(Puchacz-Jóźwiak, Florenzi-Zaniolo), koledzy z tego samego kraju(np. Hiszpanie we Włoszech) albo długo grający ze sobą gracze.